kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 16-05-2019, 15:48
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Na pewno odpowiednia dieta! Moja siostra zamawiała właśnie dietę antycellulitową z Wygodnejdiety i pozbyła się problemu skutecznie
Ja też z tej diety korzystam! Na początku nie wierzyłam, że to w taki sposób można załatwić ale jednak. Idealnie skomponowane dania no i oczywiście treningi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-05-2019, 16:03
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Andzia, serio działa ta dieta antycellulitowa? Kurcze jestem w szoku! Wiedziałam, że dieta ma wpływ na cellulit, ale nie wiedziałam, że aż taki. Wobec tego chyba sama się skuszę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 23-05-2019, 07:50
jikis1 jikis1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 3
Domyślnie

Trafiłam na artykuł http://www.x-res.com.pl/aktualnosci/...ntymetrow.html o kriolipolizie.. To faktycznie taki skuteczny zabieg?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 10-06-2019, 18:10
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Można się bardzo zdziwić, jak dużo uda się znaleźć ekologicznych kosmetyków, które pomogą zadbać o skórę. Większość osób takie teraz wybiera, bo nie będą podrażniały skóry. Też mam krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann i nie zamieniłabym go na inny. Wcześniej kosmetki mnie uczulały, a ten jest okej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 09-09-2019, 13:16
kazmrs Mężczyzna kazmrs is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 20-09-2019, 08:18
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja myślę, że spokojnie możesz spróbować sobie kupić jakiś masażer i oczywiście wprowadź ruch i zdrową dietę. Jeżeli chodzi o masażer, najlepiej jest go kupić przez internet. Masz największy wybór i dobre ceny.
Zerknij sobie do sklepu internetowego CASADA. Mają tam naprawdę ogromny wybór więc spokojnie znajdziesz coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 20-09-2019, 10:12
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Uważam, że żadne kremy nic nie dają. Przerabiałam wiele z nich Dopiero po zabiegach endermologii widzę efekty. Poczytajcie o tych zabiegach na stronie Neonii w Krakowie, ja właśnie do nich chodzę: https://neonia.com.pl/endermologia/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 20-09-2019, 15:43
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 762
Domyślnie

Warto zaopatrzyć się w dobre kosmetyki do ciała. I to biorąc pod uwagę porę roku. Ja na przykład od jakiegoś czasu stosuję https://www.neutrogena.com.pl/bad-pi...egnacja-ciala/ bo poleciła mi to znajoma. Jak najbardziej nie żałuję, bo sprawdza się. Skóra zyskała odpowiednią jędrność i delikatność. Wydaje mi się, że warto.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 25-09-2019, 13:59
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A słyszał ktoś o peelingach kawowych na cellulit właśnie? Podobno świetnie działają, ale nie tylko na cel, ale i na skórę. Wiecie może która marka ma w ofercie taki peeling na bazie kawy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 25-09-2019, 14:42
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Dieta, zdrowe odżywianie, jakaś aktywność fizyczna. Te rzeczy z pewnością będą wspierać twój organizm. Warto również korzystać z naturalnych kosmetyków. Ja takie widziałam w sklepie internetowym https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 , cena super, skład jeszcze lepszy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.