kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-08-2019, 08:57
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadwiga3000
Jak dla mnie to najlepiej po prostu skupić się na filologii angielskiej lub po prostu na informatyce. To najlepsze obecnie kierunki.


Zgadzam się... te kierunki są bardzo przyszłościowe... sama skończyłam informatykę i na brak pracy nie narzekam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-08-2019, 10:28
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Informatyka rzeczywiście cały czas poszukuje osób do pracy. Ale także uważam, że warto pomyśleć o medycynie. W różnych regionach Polski brakuje lekarzy o różnych specjalizacjach, dlatego warto przemyśleć takie studia. W razie czego jest taka strona https://lekexam.pl/ gdzie dostępne są pytania egzaminacyjne do nauki w wersji angielskiej i polskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 09-09-2019, 21:51
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Ja studiowałam prawo urzędnicze na WSGE https://www.wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia w Józefowie pod Warszawą i zarówno kierunek jak i uczelnię dobrze oceniam. Kierunek łączy wiedzę z zakresu prawa, administracji, zarządzania i ekonomii, więc jeśli taka tematyka was ciekawi to polecam kierunek, mi się studiowało dobrze i mam pracę w zawodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-09-2019, 12:28
matze matze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Cześć wam, jestem obecnie już po studiach ale zacząłem się zastanawiać na studiami podyplomowymi, co sądzicie na ten temat? Na https://www.podyplomowka.edu.pl/ ostatnio widziałem bardzo ciekawą opcję jeżeli o to chodzi. Myślicie, że warto iść na takie studia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 22-09-2019, 16:49
SmallTownGirl SmallTownGirl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Warto wybrać coś inżynierskiego, technicznego, coś co da wąską specjalizację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 01-10-2019, 16:04
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Studia informatyczne to rzeczywiście kierunek dający obecnie najlepsze perspektywy. Musimy jednak pamiętać, że wymagają specyficznych predyspozycji i nie każdy będzie się w stanie w tym odnaleźć. To też trochę tłumaczy, dlaczego tych informatyków wciąż brakuje. Warto też zwrócić uwagę na to, na co kładziony jest nacisk na uczelni, na którą się wybieramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 03-01-2020, 12:02
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Hej, studia studiami, ale co z akademikiem? W tym roku akademickim postanowiłam zmienić to zwykłe na prywatne w LivinnX w Krakowie, rewelacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-01-2020, 11:01
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

No, a kogo z Was interesują finanse studia licencjackie chciałby zrobić? Ja na pewno, bo wiem, że po tym kierunku nie da się dobrze nie zarabiać, finansistów wciąż do banków czy urzędów nawet potrzebują. A jeśli ktoś się na tym zna, to nigdy moim zdaniem nie zginie. Kolejna sprawa, że po prostu to mnie ciekawi. O ile z matematyką geometryczną mi nie po drodze, do podatki czy procenty jakoś wchodziły mi do głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 14-01-2020, 12:30
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Oj bardzo ciężko wybrać ten idealny kierunek studiów, jeśli nie macie żadnych sprecyzowanych planów. A może zainteresuje Wam Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie Mają fajne kierunki studiów i dają wiele różnych możliwości na Wasz rozwój. Jestem zdania, że warto pójść na studia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 07-02-2020, 11:36
malutka_alutka Mężczyzna malutka_alutka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Tak, to dość trudny temat... ale warto się zastanowić parę razy i na spokojnie. Ja wybierałam parę razy i dopiero oligofrenopedagogika okazała się złotym strzałem. Wybrałam tę na WSB-NLU, gdyby kogoś interesowały szczegóły, warto poczytać ten tekst: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/Aktualnosc/32/0. Dzięki temu w końcu czuję się spełniona
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.