kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 10-09-2019, 15:23
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

No teraz to się przyda jakaś piła do gałęzi czy dmuchawa do lisci. Idzie jesień wiec juz powoli trzeba pomyslec o porządkowaniu ogrodu na zimę i zabezpieczeniu roślin. Duży wybó niedrogich narzedi ogrodowych ma ryobi. Ja mam od nich kosiarkę i sprawdza sie naprawde super. Teraz tez własnie planuje kupić nozyce do zywopłotu bo stare mam juz tak tępe ze dosłownie męczarnia z przycinaniem. A tak wyrosł ze juz nie wygląda za ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 13-09-2019, 11:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Do pielęgnacji trawnika, a dokładnie jego koszenia, mój mąż kupił taki traktorek https://mtdsklep.pl/traktory-ogrodow...-z-koszem.html . Na początku byłam zła, bo to spory wydatek. Jednak przekonał mnie, że zimą będzie nim odśnieżał, więc to mnie przekonało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 23-10-2019, 12:43
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

Ja używam kompostu i nawozów uniwersalnych Dodatkowo mam system z centrumnawadniania.com i wszystko jest dobrze podlane. Dzięki temu, wszystko pięknie rośnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 23-10-2019, 16:59
colin.herzog's Avatar
colin.herzog colin.herzog is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Do trawnika są różne odżywki - na zimę też warto ich użyć by potem na wiosnę trawa była zdrowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 24-10-2019, 22:43
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Żeby ogród był wizytówką to trzeba o niego odpowiednio dbać np. poprzez stosowanie odpowiednich herbicydów https://www.syngenta.pl/srodki-ochrony-roslin/herbicydy Polecam, gdyż jest bezpieczny dla roślin uprawnych i ich działanie jest trwałe i skuteczne nawet w przypadku zmiennych warunków atmosferycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 26-10-2019, 21:46
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Hmm środków do pielęgnacji roślin jest mnóstwo. Są one podzielone na rodzaje roślin, albo są też bardziej uniwersalne. To na jaką się zdecydujesz, to Twój wybór. Jeśli szukasz czegoś skutecznego, to w dobrej cenie dostaniesz to na stronie: http://www.substral.pl/ . Są tutaj też przydatne porady. polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 28-10-2019, 11:17
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Generalnie rzecz biorąc, warto poszukać narzędzi do swojego ogrodu w dobrych sklepach internetowych, ponieważ znajdziemy tam szeroki wybór i teraz latem także niższe ceny. Ja bardzo polecam markę https://www.stiga.pl/ - mam od nich kosiarkę spalinową i użytkuję już bodajże 4 rok. Super się sprawuje i jest bezawaryjna! Mają bogaty asortyment nie tylko kosiarek ale też np. pilarek, myjek ciśnieniowych, glebogryzarek, kos, robotów koszących i innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 02-11-2019, 14:09
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Przemyśl ich naturalne i ekologiczne nawozy https://www.mikroem.pl/nawozy_srodki_do_ekologii.html mają całkiem sporo tego u siebie. A wiem że znajdziesz tam sprawdzone produkty, bo kilku znajomych regularnie robi tam zakupy i wiem że sobie chwalą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 14-11-2019, 17:26
pawciak pawciak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 143
Domyślnie

Cytat:
Napisał melka87
Ja używam kompostu i nawozów uniwersalnych Dodatkowo mam system z centrumnawadniania.com i wszystko jest dobrze podlane. Dzięki temu, wszystko pięknie rośnie

Podłączam się Również mamy system z centrumnawadniania.com. Zdecydowaliśmy się przez to, że można go łatwo samemu zamontować i naprawdę świetnie się spisuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 14-11-2019, 20:29
price.olga's Avatar
price.olga price.olga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Na pewno pierwszorzędnym narzędziem, w które powinien się wyposażyć każdy właściciel ogrodu to kosiarka. Tylko jaka? Czy możecie powiedzieć coś więcej w tym temacie?


________________________
kosiarki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.