kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-02-2015, 11:22
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Jak usunąć wirusy z komputera

Cześć ! Mam bardzo duży problem ponieważ na komputerze mam obecnie kilka wirusów i nie wiem jak się ich pozbyć Próbowałam darmowym antywirusem i nic nie dało.
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-02-2015, 13:26
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Ja również miała swego czasu duży problem z tym jak usunąć wirusy z komputera.
Miałam kilka trojanów.Antywirus pokazywał, że są ale nie dało się ich odinstalować. Próbowałam kilkoma sposobami aż w końcu dałam sobie spokój i skorzystałam z pomocy zdalnej z czego jestem zadowolona ponieważ panowie w kilka minut wszystko mi wyczyścili ( znaczy się trojany i inne wirusy - dane zostały nienaruszone ).
Nie jest to duży koszt tak więc możesz skorzystać. A następnym razem nie otwieraj sobie okienek w mailach na skrzynce. Mi właśnie tak wirus się zainstalował.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-02-2015, 10:23
kurosama's Avatar
kurosama kurosama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 4
Domyślnie

Program antywirusowy nic Ci nie da. Zrób format komputera i wgraj system od początku. Wcześniej usuń wszystkie dane, a jeśli coś ci jest bardzo potrzebne to to zgraj. Uważaj tylko, żeby to co zgrywasz nie było tym wirusem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2015, 12:33
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Mi kiedyś pojawiło się kilka wiruów na kompie i nie skończyło się to za dobrze musiałam uderzyć do serwisu lapopów bo mi do słownie padł. Polecam zainstalowanie comodo - jest bezpłatny i działa naprawdę dobrze
ps. kompa mi odratowali Ci panowie - http://comstar.net.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-05-2015, 11:41
Kamycza Kamycza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Za daleko to jest ode mnie i ich nie odwiedzę..Mam kuzyna informatyka to on mi zawsze pomaga jak mi mój laptop nawala :P Chociaż ja też trochę się interesuję technologią IT. Przeczytałam artykuł, że teraz za darmo chyba online Kaspersky może usunąć wirusy i robaki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-06-2015, 10:17
misaki misaki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Może powinnaś pomyśleć o tym by lepiej chronić swoje dane? Ja się co prawda nie za bardzo na tym znam, ale mój znajomy (zdecydowanie lepiej zorientowany w tym temacie) polecał mi niedawno coś takiego: https://www.nazwa.pl/backup/ Może to jest coś dla Ciebie właśnie? Ja, mimo że używam dobrego moim zdaniem antywirusa, też mam od czasu do czasu problemy z komputerem. I szczerze mówiąc nie wiem za bardzo dlaczego :-( Myślę, że muszę w końcu wybrać się z moim laptopem do jakiegoś serwisu, bo może jednak przyczyna jest inna. Zawsze lepiej zapytać eksperta - moim zdaniem. A jakiego antywirusa używasz Kaśka (jeśli można wiedzieć).

Ostatnio edytowane przez misaki : 20-06-2015 o 10:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-06-2015, 18:49
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Wystarczy włączyć program antywirusowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-10-2015, 17:18
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może wybierz się do jakiegoś informatyka, skoro antywirus nie daje rady. Na mój laptop to działa.
Teraz aktualnie czytałam ten http://www.morele.net/wiadomosc/akce...-co-kupic/456/ artykuł bo chce dokupić kilka akcesoriów do laptopa i chce wiedzieć co warto kupić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-07-2016, 20:50
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

Nierzadko zdarza się tak, że przy ściąganiu z internetu darmowego antywirusa ściągniesz przy okazji jakieś złośliwe babole ;/ Lepiej zainwestować w porządne oprogramowanie niż później męczyć się z wyskakującymi reklamami, błędami itd. Dużo osób korzysta z http://nod32sklep.pl/ , gdzie kupują licencje Eseta. To obecnie jeden z najlepszych antywirusów na rynku...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-07-2016, 21:19
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Jak nie umiesz sobie poradzić z tym sama to może warto byłoby oddać laptop do serwisu takiego jak ten https://daliantrading.com.pl/pl/i/Serwis/24 by zrobili to za Ciebie. Na pewno też wgrają Ci jakiegoś darmowego antywirusa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.