kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 11-03-2019, 12:51
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Moja skóra twarzy była wyszarzała i zdecydowałam się na zabieg z mezoterapii. Zabieg nie jest straszny i nie boli, a bardzo ładnie mi rozjaśnił skórę i mam jednolity koloryt. Zabieg robiłam w Magnopere Kraków https://magnopere.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 17-06-2019, 14:29
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Czy słyszeliście coś może o zabiegu laser tulowy warszawa? Czytałam, że daje on bardzo dobre rezultaty w leczeniu przebarwień, rozszerzonych porów czy zmian pigmentowych i zaczęłam zastanawiać się nad jego wykonaniem. Jeśli mieliście jakieś doświadczenie z tego typu zabiegiem, to będę bardzo wdzięczna za informacje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 19-06-2019, 12:05
krysiakk krysiakk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 10
Domyślnie

Uważam, ze jedynym i skutecznym sposobem na pozbycie się przebarwień są zabiegi laserowe wykonane w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-06-2019, 15:50
Danusia11 Danusia11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Ja bym poszła do lekarza od medycyny estetycznej. Znam jednego dobrego u www.doktora.pl - to dr Łukasz Rdzanek, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 26-06-2019, 21:47
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Skóra z przebarwieniami wymaga naprawdę odpowiedniego traktowania, niestety pielęgnacja jest bardzo trudna, trzeba bardzo uważać szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Ja po mamie odziedziczyłam skórę ze skłonnością do przebarwień, dla tego też średnio raz do roku odwiedzam Panią Dermatolog Świdnica która wytłumaczyła mi jak dbać o tego typu skórę. Dermatolog Świdnica jest to dość popularne miejsce polecane przez większość Pań. Pracują tutaj sami specjaliści z dziedziny kosmetologii jak i medycyny estetycznej. Każdy przypadek traktują indywidualnie dzięki czemu mamy pewność że jesteśmy w dobrych rękach. Ja do Dermatolog Świdnica chodzę już od roku czasu i na pewno nie zamienię tego miejsca na nic innego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 15-07-2019, 10:51
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Myślę, że całkiem dobrą opcją może być laserowe usuwanie przebarwień. Więcej o tym zabiegu poczytacie na stronie kliniki Consensus Med, która znajduje się w Krakowie: https://www.consensusmed.pl/LASER_Nd...h_Spectra,85,4. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 15-07-2019, 20:50
Ruda12's Avatar
Ruda12 Mężczyzna Ruda12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 5
Domyślnie

Dzięki za te liczne oferty. Jest z czego wybierać mając taki problem.
__________________
Amerykanie są żywym zaprzeczeniem kartezjańskiego „myślę, więc jestem”: nie myślą, a mimo to są.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 26-07-2019, 12:31
poltrok's Avatar
poltrok Mężczyzna poltrok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Gdynia
Posty: 18
Domyślnie

Jeśli chcesz trwale i skutecznie pozbyć się przebarwień to spodziewam się, że najlepszym sposobem będzie wizyta u kosmetyczki, która wykona odpowiedni zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 29-07-2019, 11:06
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Moim zdaniem warto sprawdzić sobie ofertę firm, które zajmują się profesjonalnie tego typu zabiegami. Na przykład możecie skorzystać ze studia urody: https://www.facebook.com/SaskaLados/ na warszawskiej Saskiej Kępie. Mają naprawdę bardzo fajną ofertę z dobrymi zabiegami (np.: endermologia Alliance).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 26-10-2020, 14:52
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

dentysta Wałbrzych

Super dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.