kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-12-2018, 17:36
kobietky kobietky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie Za niskie odszkodowanie - co dalej???

Dostałam od ubezpieczyciela pismo z wyliczeniem odszkodowania za wypadek. Gość we mnie wjechał, auto mam do kasacji. Rzeczoznawca z ich firmy przysłany stwierdził,że wrak max wart 3 tys. ale więcej niż 2 i tak nie dostanę :/ Auto warte ok. 14 000. Oni wyliczyli jego wartość na 11400, że wrak warty niby 5400 i chcą dać tylko 6 tys!!! Czy odwołanie mogę napisać sama, czy musi to zrobić prawnik/adwokat??? Pominęli tam też kwestie zdrowotne: złamanie kręgosłupa, poronienie itd. Szukacjąc w internecie natrafiłam na kancelarięhttp://sprzedamszkode.pl/o-firmie/ zastanawiam się czy to skuteczni prawnicy, może ktoś z forum korzystał z ich usług?

Ostatnio edytowane przez kobietky : 19-12-2018 o 11:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-12-2018, 15:20
kuchasz Mężczyzna kuchasz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Trzeba na przyszłość kupić wyższą polisę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-12-2018, 12:13
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Koleżanko wyżej nie wypowiadaj się, gdy nie masz wiedzy na dany temat - to nie od wysokości polisy zależy wypłata odszkodowania z OC sprawcy...

Do założycielki - możesz pisać odwołanie sama, ale raczej niewiele wskórasz. Wiem to z własnego doświadczenia... Ja pisałam maile i listy przez miesiąc, a oni po prostu odpowiadali "nie" w różnej formie... Więc albo idziesz sama do sądu, a tam pewnie ich prawnik Cię "zje", albo korzystasz z pomocy profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej, która będzie Cię reprezentowała. Tutaj więcej się dowiesz https://ubiius.pl/sprawy/pomoc-w-uzy...odszkodowania/. Wiem, że ta kancelaria ma bardzo dobre opinie wśród swoich klientów, a w tym mojego brata Był w niemalże identycznej sytuacji jak Twoja, nawet kwoty podobne podajesz i pani Adwokat z Ubi Ius Lublin wywalczyła naprawdę o wiele wyższe odszkodowanie. Warto walczyć o swoje, ale sama możesz nie dać rady - wybierz profesjonalistów Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-07-2019, 21:39
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Takimi sprawami od lat zajmuje się EuCO . Oni w całej Polsce działają. Najlepiej to na infolinię do nich zadzwonić, przedstawić swoją sprawę i wtedy skontaktują was z agentem z okolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-08-2019, 21:06
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Sprawdź sobie kancelarie JST i Pana Karola Wieczorskiego, wiem, że zajmuje się takimi sprawami i ma duże doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-08-2019, 11:29
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Myślę że pomogą w kancelarii https://kancelariaae.pl/ , niedawno też miałam problem z zaniżonym odszkodowaniem ale nie odpuściłam tylko zwróciłam się do odpowiedniej kancelarii odszkodowawczej jaką mi znajomi polecili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-08-2019, 12:07
LucjanKesz Mężczyzna LucjanKesz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Z takimi sprawami najlepiej udać się do prawnika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-08-2019, 15:26
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Niestety większość firm ubezpieczeniowych działa na podobnej zasadzie, najpierw proponują wszystko po najtańszej linii, są ludzie, którzy nie chcą lub się boją walczyć o swoje. Ja jednak udałabym się do dobrego adwokata (ja swojego znalazłam w JST) i walczyła o swoje prawa i pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-10-2019, 19:30
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Myślę, że radca prawny może faktycznie tutaj sporo rozjaśnić i podpowiedzieć co robić. Wiem, ze Pan Karol Wieczorski z JST, jeszcze jako sędzia orzekał w takich sprawach więc chyba warto się umówić i skorzystać z jego doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-10-2019, 16:47
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Często jest tak, że jak dostajemy decyzję o odszkodowaniu i nie jest ona dla nas satysfakcjonująca to rezygnujemy z walki o wyższą kwotę, zakładając z góry że nic nie wskóramy. Nic bardziej mylnego, trzeba walczyć. Miałam taką sytuację po wypadku, kwota jaką mi przyznano nie była zadowalająca. Sama nic bym pewnie nie wskórała, ale z kancelarią https://sobczak-maciejewska.pl/ udało się wywalczyć należne dla mnie pieniążki. Bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem zajęto się moją sprawą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.