kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-10-2019, 10:10
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Odpowiednie wyposażenie salony fryzjerskiego jest bardzo ważne, ponieważ nie tylko nasze umiejętności się liczą. Ale równie i środki jakie stosujemy w swojej pracy. Czy są one wysokiej jakości, czy z najniższej półki? Według mnie jak już kupować sprzęt, kosmetyki to tylko w sprawdzonych i profesjonalnych miejscach typu https://www.fryzomania.pl. Wtedy macie pewność co do tego co kupujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-10-2019, 08:56
piopalo piopalo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jak dla mnie to wszystkiego robi się za dużo! Także otwieram salon fryzjerski, jednak nie mam pojęcia na jakie sprzęty się zdecydować, jakich marek. Aktualnie jest tyle rewelacyjnych opcji, że nie wiadomo którą brać!
__________________
Jak zostać operatorem wózka widłowego? Zobacz tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 17-01-2020, 08:06
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Natomiast w temacie barberingu czyli dbania o włosy oraz zarost mężczyzn polecam sprawdzić ofertę przygotowana przez sklep internetowy FineFactory https://www.finefactory.pl/c/346/-fo...ego-firma.html który przede wszystkim zadbał o zestawienie wysokiej jakości rozwiązań w bardzo dobrych cenach i do tego z pełną funkcjonalnością. Mam nadzieję, że także sprawdzicie i będziecie zadowolone z podjętej decyzji i też nie nadwyrężycie znacząco swojego budżetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-04-2020, 12:51
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

Branża usługowa to na pewno bardzo dobry pomysł na biznes, warto według mnie spróbować właśnie swoich sił w branży kosmetycznej, albo właśnie fryzjerskiej. Jest spory na to popyt Jeżeli będziecie chcieli zdecydować się na taką opcje to zerknijcie na http://kutno.net.pl/artykuly/lifesty...onu,97616.html Podpowiadają tu jaki fotel fryzjerski najlepiej się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-04-2020, 14:59
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja od siebie mogę polecić sprzęt fryzjerski dostępny na https://www.finefactory.pl/c/377/-ko...ego-firma.html Sama myślę o własnym salonie fryzjerskim i chcę zamówić wszystko łącznie z konsolą w Fine Factory. To bardzo dobrze wyposażony sklep z atrakcyjnymi cenami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-11-2020, 19:04
kabsi kabsi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 30
Domyślnie

Bardzo dobrze mi się sprawdzają w pracy urządzenia marki babylissPRO. Mam dosyć duzo różnych urządzeń, niedawno kupiłam nową prostownicę ultrasonic. Jej płytki mają taki specjalny kanalik przez który przelatuje zimna wodna mgiełka i świetnie nawilża włosy i domyka łuskę. Efekt jest super, bardzo często teraz z tego urządzenia korzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-12-2020, 23:22
Jagodzianka Jagodzianka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 82
Domyślnie

Gdy zdecydowałam się na założenie własnej działalności, przeglądałam oferty wielu firm. Znalazłam sklep https://salonova.pl/, w którym zakupiłam całe wyposażenie salonu. Uważam, że była to dobra decyzja. Wszystkie produkty posiadają świetną jakość, meble pomimo upływu lat są w idealnym stanie, nie widać na nich śladów użytkowania. Warto obejrzeć ofertę tego sklepu, nie zawiedziecie się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-12-2020, 15:03
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Profesjonalny sprzęt fryzjerski jest dosyć drogą inwestycją. Może macie jakieś sprawdzone sklepy gdzie można dostać go w bardziej przystępnej cenie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-12-2020, 18:17
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

Otworzyłam własny salon fryzjerski, to była dobra decyzja. Powoli idzie coraz lepiej, zatrudniłam nową osobę, przyda się pomoc przed świętami, kupiłam dodatkową suszarkę i udało mi się też znaleźć golarkę bezprzewodową babylissPRO z 2 głowicami. Podoba mi się ten sprzęt, działa świetnie i można dokładnie golić. Ten model ma całkowicie metalową obudowę, wygląda bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-12-2020, 22:21
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

Też polecam babylissPRO, uważam, że to jedna z lepszych marek sprzętu fryzjerskiego. Widać w tych urządzeniach dbałość o szczegóły i funkcjonalność urządzeń. Są dobrze przemyślane, trwałe i pod względem wyglądu też nie można im nic zarzucić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.