kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 12-09-2019, 06:22
Gosiaczek17 Gosiaczek17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 13
Domyślnie

Wybór karm dla kociąt na naszym rynku jest dzisiaj bardzo szeroki. Znajdziemy je m.in. w ofercie https://www.bdsklep.pl/pupil/koty/karmy-suche . Przy czym musimy przede wszystkim pamiętać, iż powinna ona być odpowiednio dobrana do wieku naszego pupila, a w późniejszym czasie także trybu jego życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 03-11-2019, 13:17
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

nam weterynarz polecił karmę szwedzkiej firmy Bozita, właśnie na dobry skład tej karmy, jest to karma wysokiej jakośći, bez konserwantów, bez gmo, i też mnie przekonało to ze opakowania są przyjazne środowisku;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 04-11-2019, 16:47
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

JA swojemu kotu podaję karmę dobrej jakości i polecił mi ją niedawno znajomy weterynarz , i powiem że bardzo posmakowały MU karmy z BOZITA a najbardziej zajada się smakiem z dodatkiem miesa renifera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 04-11-2019, 16:51
bayor bayor is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-11-2019, 05:37
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Już od dłuższego czasu podaje swoim zwierzakom karmy z Bozity. Zjadają ją ze smakiem i zdrowo się rozwijają. A wybór smaków jest ogromny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 05-12-2019, 10:22
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

dla mojego kociaka najlepsza karma to z bozity, mają bardzo dobry skład i nie ma żadnych rewolucji żołądkowych po niej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 07-12-2019, 15:07
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał mela85
dla mojego kociaka najlepsza karma to z bozity, mają bardzo dobry skład i nie ma żadnych rewolucji żołądkowych po niej

Mój kotek miał częste problemy żołądkowe i od kiedy na namową koleżanki zmieniłam karmę na te od szwedzkiej marki Bozita, zauwazyłam duzą poprawę! Generalnie mój pupil uwielbia praktycznie wszystkie ich karmy, i suche i mokre, a mają ogromny wybór. To jak ma problemy ze strawnością to podaję mu karmę Bozita Feline Funktion™ Sensitive Diet & Stomach z mięsem szwedzkiego łosia, które jest odpowiednie dla kotów z nadwrażliwością żołądka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 06-01-2020, 13:52
mela88 mela88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 19
Domyślnie

podawaj kociakowi od początku karmy wysokiej jakosci bez konserwantów bez gmo itp., karma z bozity jest bardzo dobra , karma dostosowana do potrzeb zwierząt zapobiega alergiom pokarmowym sa bardzo smaczne, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 10-01-2020, 09:15
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Trzeba bardzo dobrze zadbać o każdego zwierzaka, jeżeli zdecydujemy się go wziąć pod naszą opiekę, w końcu to duża odpowiedzialność. Dlatego tutaj : https://www.zwierzakowo.pl/85-legowisko-dla-kota warto zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy, m.in. legowiska czy zabawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 15-01-2020, 09:46
mela88 mela88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 19
Domyślnie

moj kociak je mokrą i suchą karmę Bozita sa to karmy wysokiej jakości bez konserwantów gmo sztucznych barwników..itp, z bardzo dużym wyborem smaków mój akurat uwielbia z łososia polecam bardzo mu służy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.