kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-10-2017, 09:40
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Faceci to świnie nie ma co ukrywać. Ja własnie walczę z moim jeszcze mężem. Normalnie never ending story z nim. Wynajęłam mecenasa Budrewicza bo radzi sobie doskonale z takimi "trudnymi" przypadkami. Jestem już po pierwszej rozprawie, maż nie chce sie zgodzic na rozwód wiec szykuje się przeprawa. Na szczeście mój prawnik znany jest z doskonałej skuteczności. Mam nadzieje, że uda się szybko sprawę załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-10-2017, 18:25
renataa3 Mężczyzna renataa3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 5
Domyślnie

to poszukaj jakiegoś dobrego w swojej okolicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-05-2018, 19:24
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Słyszałam że kancelaria prawna Wrocław Pani Wioletty Hawrylak ma bardzo dużą skuteczność. Z usług tej kancelarii korzystała moja koleżanka przy sprawie rozwodowej i bez problemu ją wygrała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-06-2018, 12:20
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Wydaje mi się, że wygranie sprawy to nie wszystko, ważne są szczegóły jakie osiągniesz na sali sądowej. Ważne by były one tak ustalone by Twoja osoba nie była w żaden sposób pokrzywdzona, a wręcz przeciwnie - usatysfakcjonowana. Ze swojego doświadczenia mogę polecić Wam zajrzeć na stronę http://www.adwokat-olowski.pl/ . Pan Bartosz Ołowski to bardzo dobry adwokat od rozwodów i z pewnością również i Wam pomoże. Ja byłam i jestem bardzo zadowolona z całego zaangażowania oraz jego efektów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-03-2019, 18:22
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Różne kwestie związane z rozwodami są omówione na tym blogu https://rozwod-i-podzial-majatku.pl . Znajdziecie tam sporo informacji, wskazówek i oczywiście odpowiedzi na wiele pytań. Można tam rozwiać swoje wątpliwości. Ten prawnik pisze naprawdę ciekawe artykuły. Widać, że ma ogromną wiedzę w tym zakresie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-12-2019, 12:20
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

No rozwód to na pewno nic przyjemnego ale nie jest to koniec świata.
Najważniejsze to znaleźć dobrego adwokata.
Zerknij sobie tu https://kancelariaprobono.pl nie wiem czy oni zajmują się też rozwodami ale na pewno poradzą Ci jeżeli nie wiesz co robić.
Zadzwoń i się umów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-12-2019, 13:36
vantes's Avatar
vantes vantes is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 5
Domyślnie

Wydaje mi się, że trzeba się nad tym bardziej pogłowić. Odpowiedź nie jest prosta na to zagadnienie.
__________________
Anioły. Jeśli jest się bardzo cicho, słychać, jak chichoczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-12-2019, 18:46
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Przede wszystkim nie popełnij mojego błędu i nie idź na rozprawę bez adwokata. Ja myślałam, że wszystko uzgodniliśmy, rozejdziemy się jak ludzie a tu co? Mój były pokazał swoją prawdziwą twarz. Dobrze, że udało mi się znaleźć pomoc w Kancelarii Wojas Pawlak w Gliwicach, bo inaczej to nie mam pojęcia jak by to się skończyło...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-12-2019, 13:24
roob.deborah roob.deborah is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 1
Domyślnie

Rozwód nie jest łatwy, dlatego trzeba być pewnym swojej decyzji przy wnoszeniu pozwu rozwodowego i świadomym tego, że ten proces może trwać długo i być naprawdę ciężki.
__________________
rozwód bez orzekania o winie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-03-2020, 19:11
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Rozwodami zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST. Jest konkretny, doświadczony i rzetelny. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.