kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 12-05-2020, 15:28
laska8812 laska8812 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 3
Domyślnie

Czas wolny staram się jak najczęsciej wykorzystywać na czytanie książek, nie tylko papierowych, ale również ebooki. Mocno polecam te oto propozycje: Lato na Rodos oraz Migracje i nietolerancja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 14-05-2020, 11:27
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Moje hobby jest jednocześnie moim sposobem na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia. Bardzo lubię biegać i ćwiczyć, a w połączeniu z dobrą dietą i odżywką białkową https://www.bodypak.pl/pl/odzywki-bi...100-1800g.html jest to świetny sposób na walkę z nadwagą i chorobami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 14-05-2020, 14:53
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Lubisz spędzać swój czas wolny na kreatywnym wysilaniu swojego umysłu? Kochasz sztukę i wiesz, że to najlepszy z możliwych momentów na to, aby spełnić siebie? Jeśli tak jest to sklep https://www.tintadlaplastykow.pl/ jest idealnym miejscem do zaopatrzenia! Każdy artysta, duży i mały, znajdzie tam coś idealnego dla siebie, więc na pewno, warto rozważyć opcję zkaupów u nich, jeśli pragniesz wciąż się w tym temacie rozwijać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 18-05-2020, 20:08
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Każdy z nas ma jakies hobby. Jedni lubią sport, inni muzykę a ja np jestem kinomanem. Teraz co prawda do kina się nie wybiorę, ale dzięki vod tvp mam dostęp do najróżniejszych produkcji filmowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 21-07-2020, 22:56
gipser123 gipser123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 2
Domyślnie

Myślę że moim ulubionym hobby jest po prostu oglądanie filmów, przyjmuje z radochą każde kino, nawet polskie. Polecam cieplutko takie pozycje, Mayday noi oczywiście The Falcon and the Winter Soldier
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 22-07-2020, 17:18
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 762
Domyślnie

A czy ktoś z was wie może, gdzie zamówię pas ratunkowy? Szukam czegoś naprawdę porządnego, więc jeśli macie jakieś sprawdzone oferty to śmiało piszcie. Jak na razie zaciekawiła mnie ta oferta https://racegun.pl/pl/producer/ORKAN-TACTICAL/97 . Co o niej sądzicie? Może ktoś z was z niej skorzystał? Koniecznie dajcie znać, dzięki!
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 23-07-2020, 06:52
anne41's Avatar
anne41 Mężczyzna anne41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 6
Domyślnie

Należy posiadać zainteresowania, które odrywają od życia zawodowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 28-07-2020, 11:15
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Ja zgadzam się z wypowiedzią ze strony, że każdy ma jakieś zainteresowania. Mnie ogromną frajdę sprawia spędzanie czasu na grach i zabawach z przyjaciółmi czy rodziną. Ostatnio zastawiam się nad kupieniem darta. Tutaj https://www.darter180.com/dart-zasady-gry znalazłam informacje jak w niego grać. To naprawdę fajne. Już wiem, że będzie przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy, zwłaszcza na początku kiedy nie każdy trafi do tarczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 31-07-2020, 11:54
Szymon565 Mężczyzna Szymon565 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja lubię w fotografię, Fotografia jest fajowa
__________________
Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 05-08-2020, 11:24
Agness88 Agness88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 51
Domyślnie

Mój znajomy para się wzmacniaczami i ostatnio oświecił mnie czym jest powermixer. Dla mnie to czarna magia, ale jak ktoś w tym już siedzi to co innego :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.