kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-01-2018, 11:12
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

W roku mam jeden dłuższy urlop - na wakacje i wtedy odpoczywam w taki sposób, że gdzieś wyjeżdżamy. W tym roku myślimy o nowym kierunku dla polskich turystów, czyli Albania. Mamy już wstępnie podjętą decyzję i zdecydowaliśmy się na ofertę ze strony podrozeirejsy.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-04-2018, 16:25
nekoww nekoww is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie

A co powiecie na Włochy? Jak dla mnie idealne miejsce na wakacje, zobaczcie tu https://eximtours.pl/nasze-kierunki/120/wlochy-sardynia - zarezerwujcie sobie podróż i wypocznijcie na maxa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 23-08-2018, 14:48
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Sama natomiast muszę się pochwalić, iż rodzice zafundowali mi super wyjazd do Hiszpanii. Było to organizowane przez firmę - https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne i było połączone z obozem językowym. Zaczęło się od tego, iż jakiś czas temu zafascynował mnie język hiszpański – zaczęłam nawet oglądać filmy z hiszpańskim dubbingiem, no ale oczywiście słabo kumałam. Na własną rękę zaczęłam się trochę uczyć, ale to wiadomo, że wiele w ten sposób nie da się raczej nauczyć. No ale to strasznie było widać, bo po prostu mnóstwo o tym mówiłam i pokazywałam, jaka to dla mnie zajawka, więc taki prezent-niespodziankę na wakacje dostałam, bardzo się wtedy ucieszyłam. No i właśnie fajne było to, że oprócz tego, że zwiedziłam nieco Hiszpanii, co było zawsze moim takim małym marzeniem, to jeszcze zrobiłam dość duże postępy przez ten czas, z paroma Hiszpanami nawet próbowałam rozmawiać choć oczywiście nieco się śmiali, bo mój hiszpański to był jeszcze na dość przeciętnym poziomie. Ale utwierdziłam się, że strasznie, dalej chcę się uczyć tego języka.

Ostatnio edytowane przez Grazynka105 : 23-08-2018 o 15:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-08-2018, 15:47
marysiaa marysiaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 89
Domyślnie

W tym roku na wakacje wybraliśmy się z kolei nie na mazury, a nad polskie morze i powiem szczerze, że jestem całkiem zadowolona z wyjazdu. Dwa tygodnie spędziliśmy w domkach letniskowych https://zrodlana10.pl/. Super miejsce, godne polecenia. Drewniane domki bardzo fajnie urządzone, w sam raz na taki kilkudniowy pobyt. Do tego okolica bardzo ładna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-09-2018, 01:22
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

W wielu krajach świata, ale mam już dośc takich wakacji i od 2 lat spędzam czas aktywnie w Polsce nad morzem. Mam swój ulubiony pensjonat, w którym od lat zatrzymuje się razem z mężem. Pencjonat ma dobre warunki, nie jest drogi, znajduje sie w fajnej lokalizacji. Podczas urlopu dużo zwiedzamy, pływamy w morzu, jeździmy rowerami a wieczorem chodzimy na imprezy. Jeśli chcecie wybrac się nad morze i nie wiecie gdzie się zatrzymać to sprawdzcie ofertę tutaj http://www.starakarczma.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-09-2018, 21:22
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Też tak uwazam - nigdzie sie chyba bardziej nie da odpoczac jak na swoim gruncie. Sama akurat uwielbiam mazury - jak potrzebuje totalnego resetu to jadę do Giżycka. Mam tam swoja stałą miejscowke w hotelu w cantrum miasta z widokiem na pieknie oswietlona wieczorkiem Twierdzę boyen. Dla mnie to niesamowity przyklad miasta, ktore ma w sobie ogromny potencjal i jest przyjazne i dla mieszkancow i turystow i tam naprawde sie odpoczywa w odroznieniu od nadmorskich plaż w sezonie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-09-2018, 12:38
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Często wypoczywam w nadmorskich miastach, zwiedziłam już kilka sławniejszych miast w Polsce i teraz na celowniku mam Świnoujście, jest tutaj wiele ciekawych aparttamentów jak te apartamenty w Świnoujściu Możesz wypoczywać w naprawdę wysokim standardzie, jeżeli również lubisz nasze Polskie morze Jest to bardzo dobry sposób na wakacje który warto sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 24-09-2018, 17:55
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja podróżuję bardzo często i to po całej Polsce W najbliższym czasie wybieramy się całą rodzinką do Bajkowego Zakątka w Guzowym Piecu. To będzie już nasza kolejna wizyta w tym miejscu. Wrażenia po pierwszym pobycie jak najbardziej pozytywne - super całoroczne domki. rewelacyjna restauracja z regionalnym jedzeniem. Rozsądne ceny, miła obsługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-09-2018, 09:04
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Myślę że fajnie byłoby wynająć apartament we Wrocławiu i zobaczyć te Top 10 atrakcji Wrocławia na weekend , przyznam się że na mnie one robią wrażenie i muszę zobaczyć chociaż Afrykanarium i Hydropolis
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-09-2018, 10:36
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

My staramy się wypoczywać dwa razy w roku, kiedy dzieci mają ferie i wakacje. Wtedy pakujemy się w nasz pickup, do którego ostatnio zakupiliśmy zabudowę https://azar4.com/pl/ i ruszamy przed siebie - najczęściej zwiedzamy Polskę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.