kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-08-2017, 14:54
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie

Nie koniecznie wystarczy kupić sobie klimatyzer z castoramy i też będzie ok a ma on jeszcze dodatkowo funkcję nawilżacza więc już całkowicie fajne rozwiązanie a kosztuje tylko 228 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-08-2017, 15:19
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja nie wiem czy to dobry pomysł. To generuje ogromne koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-09-2017, 11:47
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

nie no bez przesady klimatyzacja nie generuje ogromnych kosztów. U mnei w domu działa Klimatyzacja Kaisai i rachunki za prąd nie sa jakoś bardzo wysokie. Zresztą komfort klimatyzacji jest nie do przecenienia w upalne dni więc warto za to zapłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-10-2017, 12:52
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

Moim zdaniem wystarczą dobre Warszawa wentylatory łazienkowe i klimatyzacja w domu jest zbędna. Najważniejsze jest świeże powietrze, nie mieszkamy w tak gorącym klimacie żeby klimatyzacja była niezbędna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-11-2017, 13:42
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Klimatyzacja to fajna sprawa, ale wszystko zaczęło się komplikować, gdy okazało się, że mamy suche powietrze w domu co zaczęło się przekładać na suche oczy i permanentne bóle gardła! Teraz zrezygnowałam z klimatyzacji na rzecz nawilżacza powietrza także wszystko ma swoje blaski i cienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-03-2018, 12:02
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Nie jest niezbędna, ale jednak jest przydatna. Warto jednak rozważyć system wentylacji z odzyskiem ciepła, to połączenie klimatyzacji i rekuperacji. Zapewnia optymalną wymianę powietrza, ale bez strat energii cieplnej. Najważniejszym elementem jest rekuperator, popularne są te marki Wanas http://www.wanas.pl głównie ze względu na wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-04-2018, 16:31
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Nie jest bardzo potrzebna ale uważam, że może być czasami niezbędna. Nie musicie montować takiej wielkiej klimy w domu, możecie kupić taką mniejszą przenośną https://www.eldom.eu/blog/poradniki/...c-klimatyzator , na tym blogu dowiecie się czym kierować się przy wyborze klimatyzatora do domu, ważne by korzystać z niego z głową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-04-2018, 12:24
dadulek Mężczyzna dadulek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

W moim przypadku klimatyzacja skończyła się wiecznym bólem gardła i katarem ,nie jest to dla każdego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-06-2018, 16:49
paFko Mężczyzna paFko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że klimatyzacja nie jest niezbędna, ale na pewno podwyższa komfort życia. Przy wyborze klimatyzacji ważne jest też aby dobrać odpowiednie przewody, które zagwarantują nam szczelność układu. Ja dużo dowiedziałem się o tym dzięki stronie http://budujedom.com.pl/znakowanie-p...ydraulicznych/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 10-06-2018, 18:08
martawa martawa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 5
Domyślnie

Klimatyzacja nie jest konieczna. Ogólnie nie wyjdzie nam na zdrowie decyzja o zakupie klimatyzacji. Komfort życia się podniesie, ale tylko w trakcie największych upałów. W Polsce nie ma ich za wiele, więc większość czasu klimatyzacja w ogóle nie zostanie użyta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.