kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-02-2017, 14:16
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie Okulista

Gdzie w Warszawie znajdę dobrego specjalistę bo coś bardzo boli mie oko i nie wiem czy coś mi wpadło czy mam zapalenie spojówek kogo proponujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-02-2017, 14:36
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Jeżeli nie wiesz gdzie się udać w Warszawie do okulisty to ja polecałabym Ci tą http://www.laserzielona.pl/oferta-la...ych-z-oka.html poradnię okulistyczną. Jednak najpierw tam zadzwoń by się umówić. Zresztą większość informacji znajdziesz na ich stronie. Myślę, że tam na pewno ktoś Ci pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-03-2017, 11:51
kingaaa's Avatar
kingaaa kingaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Też szukam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-03-2017, 01:45
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Też jestem z Warszawy, ale powiem Wam że w kryzysowej sytuacji miałam duży problem by dostać się do okulisty. Córka miała całe zaropiałe oczka, nie mogła ich dobrze otworzyć, tak były napuchnięte. Przeszukałam okoliczne placówki i trafiłam na CM Panorama w Radzyminie. Jak przedstawiłam problem to dr Bembenek od razu przyjęła córkę. Okazało się, że to było silne zapalenie spojówek, na szczęście antybiotyki szybko pomogły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-05-2017, 20:14
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem takich miejsc, do których warto się udać w razie problemów ze wzrokiem w Warszawie na pewno nie brakuje. Na pewno godnym uwagi jest Centrum Mikrochirurgii Oka Laser http://www.okolaser.com.pl/10/zabieg...dy_wzroku.html . Można się tam udać na laserową korekcję wad wzroku, wykonać operację zaćmy, bądź też zdecydować się na nowoczesną chirurgię jaskry -zabiegi małoinwazyjne i endoskopowe. Właścicielem kliniki jest prof. Szaflik, prawdziwy autorytet jeżeli chodzi o leczenie oczu w naszym kraju, a poza tym na miejscu pracuje wyspecjalizowany i mające świetne podejście do pacjenta personel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-07-2017, 18:21
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja też staram się regularnie chodzić do okulisty i badać wzrok. Bardzo obawiam się zaćmy. Wiem, że obecnie mozna ją szybko i łatwo usunąć chociażby w Tour Medica https://www.tourmedica.pl/kliniki/leczenie-zacmy/. Wiele ciekawych lokalizacji, doświadczeni lekarze specjaliści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-08-2017, 18:45
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

A mi potrzebny jest okulista z warszawy dla dziecka. Gdzie Wy chodzicie z dziećmi do okulisty? W Warszawie mieszkamy od niedawna i jeszcze nie orientuje się gdzie i co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-08-2017, 21:53
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja niedługo muszę iść na badanie wzroku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-09-2017, 18:37
ep09 ep09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 12
Domyślnie

muuzkowa bardzo dobra podpowiedź szybko znalazłam w odpowiedniej lokalizacji, ale przydałaby się jeszcze porada odnośnie okulisty dla dzieci. Jak mieszkałam w wielkopolsce to nie było problemu. okulistyka dziecięca w Poznaniu stoi super, mają świetne podejście, ale juz tam nie mieszkam, na stałe w warszawie juz, więc jak ktos, cos to prosze o podpowiedź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-09-2017, 14:07
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

W Warszawie z polecenia mogę Ci powiedzieć że rewelacyjni okuliści są w klinice Optegra. Mają mnóstwo możliwości leczenia wad wzroku, leczą zaćmę. Także zajmą się Tobą bardzo profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.