kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-09-2020, 11:12
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie Ginekolog Wrocław

Nie wiecie gdzie udać się do ginekologa? Sprawdźcie ofertę Medfemina - https://medfemina.pl/
Profesjonalne usługi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-09-2020, 11:57
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

ja chodze prywatnie do jednego ginekologa juz od ladnych paru lat, to wlasnie dzieki niemu dowiedzialam sie ze jestem zakazona wirusem hpv i teraz jestem w trakcie kuracji zelem papilocare, cale szczescie, ze da sie to leczyc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-10-2020, 15:37
olek221 olek221 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 30
Domyślnie

Moja żona również chodzi prywatnie do https://ginekolog-warszawa.pro Jest to znacznie lepsze rozwiązanie, gdyż w publicznych placówkach jakość usługi jest dużo niższa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2020, 13:43
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

W Warszawie jak najbardziej mogę ewentualnie polecić dobrą klinikę bo niedawno robiłam sonovaginografię w szpitalu medicover, wiem że tam też mają świetnych specjalistów od endometriozy, potrafią usuwać nawet bardzo zaawansowane ogniska choroby z użyciem plazmy argonowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-11-2021, 12:19
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 974
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim dobrego gabinetu ginekologicznego we Wrocławiu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam również do sprawdzenia ginekologa Dr n. med. Macieja Zalewskiego http://maciejzalewski.pl/ z którego pomocy również korzystałam, ponieważ miałam problem z nietrzymaniem moczu. Udało się w końcu z tym uciążliwym problemem uporać, dlatego warto znaleźć specjalistę zaangażowanego i z odpowiednim podejściem do potrzeb pacjenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-11-2021, 15:36
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Mi zależało na dobrym ginekologu, który dobierze mi antykoncepcję. Tylko nie, że recepta i następny proszę tylko tak jak to powinno wyglądać. Wywiad, badania, możliwość rozmowy, zadania pytań. W sumie nie są to jakieś wygórowane oczekiwania. Takie podejście powinno być normą. Ja takiego lekarza znalazłam i nie mam w planach zmieniać. A dobrane tabletki drovelis dają mi poczucie bezpieczeństwa. Teraz też krwawienia mam niewielkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-12-2021, 12:10
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 671
Domyślnie

Poszłam do ginekologa bo domowe sposoby i tabletki przeciwbólowe na bolesne miesiączki okazały się nieskuteczne, opowiedziałam pani dr o problemie i zaproponowała mi tabletki vines, takie niskodawkowe, antykoncepcyjne i dzięki nim skończyły się te dolegliwości
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.