kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-06-2016, 13:24
warus warus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 1
Domyślnie Chcesz czuć się atrakcyjnie?

Jeśli jesteś kobietą która lubi dbać o siebie, chce czuć się komfortowo, koniecznie zacznij zwracać uwagę na bieliznę jaką nosisz. Nie wiesz jak dobrać idealną dla siebie? Poczytaj tu bielizna damska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-10-2017, 00:52
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Dzięki bieliźnie damskiej faktycznie można poczuć się seksownie Najładniejsza bielizna damska - duże rozmiary to moim zdaniem bielizna Kinga. Najczęściej duże staniki, zwłaszcza w niestandardowych rozmiarach, takich jak 75H są po prostu brzydkie i trudno się w nich czuć kobieco Jeśli jednak chodzi o tę bieliznę, to mają przepiękne, kobiece staniki w dużych rozmiarach, które nie tylko świetnie wyglądają ale też trzymają biust na swoim miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-10-2017, 09:11
Wycinany339 Wycinany339 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie

Po prostu zarzuć dietę i odpowiednie ćwiczenia, nie potrzeba do tego bielizny .
__________________
kursy walut internetowy kantor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-10-2017, 12:25
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Każdy ma inne podejście do kwestii atrakcyjności. Myślę, że nie dla wszystkich to szczupła sylwetka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-06-2020, 17:55
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ale to przecież wszystko zależy od okazji Ja czasami zakładam stringi, a czasami wolę takie figi wyszczuplające https://julimex.pl/pl/p/Lekkie%2C-cz...l-Day-571/1643 Nie wyobrażam sobie, by ktoś codziennie chodził w bardzo wyciętych majtkach z koronką. To musi być bardzo niewygodne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-08-2020, 09:21
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Czasami drobne rzeczy wpływają na to że nie czujemy się do końca dobrze ze sobą. Na przykład ja poszłam na depilacje wąsika - https://klinikamiracki.pl/wasik-kobi...-nim-poradzic/ i moj problem ekspresowo zostal rozwiazany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-09-2020, 09:02
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja bym bardzo chciała czuć się atrakcyjnie, bo w ostatnim czasie moje poczucie własnej wartości spadło do poziomu 0.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-09-2020, 18:55
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep Lovita.pl w którym znajdziecie mnóstwo pięknych propozycji jeśli chodzi o bieliznę nocną. W ich przypadku można liczyć jednocześnie na przystępne ceny i jednocześnie całkiem spore przeceny. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-08-2021, 01:01
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Fajny wybór bielizny, seksownej, ale też zupełnie klasycznej znajdziecie online w sex shopie Afrodyta https://sexshopafrodyta.pl/49-stringi-figi Jestem mega zadowolona, że na nich trafiłam, bo piękne rzeczy tu mają a cenowo jest bardzo ok. Zamówienie realizują szybko i dyskretnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-11-2021, 21:08
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Bielizna damska to świetny pomysł na prezent dla osoby, którą dobrze znamy. Ja np. uważam, że nigdy za dużo ładnej bielizny, dlatego cieszę się jak dostanę bon do sklepu lub jakąś ładną bieliznę od męża. na Lovita.pl na pewno znajdziecie coś cudownego także dla siebie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.