kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-06-2022, 15:17
jaMrozekg jaMrozekg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 3
Domyślnie dobra odżywka i szampon w kostce

Jak wyżej - czy macie jakieś dobre marki albo konkretne produkty do polecenia?
Potrzebuję dobrze działający, naturalny szampon do włosów w kostce, a do tego jakąś odżywkę. Mam proste włosy, skóra głowy raczej się nie przetłuszcza - nie chcę tylko niczego co sprawi, że włosy "przykleją" mi się całkiem do głowy

Koniecznie w kostce - poszukuje takiego dobrego combo na wyjazdy, żeby nie pakować w walizkę butelek. Z góry dzięki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-06-2022, 00:23
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Nie w kostce ale sprawdzony i skuteczny naturalny szampon z odżywką https://www.e-polana.com/kosmetyki/k...ajacych-400-ml . Używam od jakiegoś czasu już i jestem mile zaskoczona jak pielęgnuje moje włosy, idealnie domywa skórę głowy, zmniejsza przetłuszczanie włosów. Przyjemnie pachnie, włosy o wiele łatwiej się rozczesują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2022, 22:21
arinoser arinoser is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 15
Domyślnie

dzięki za powiedzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-06-2022, 17:01
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Myślę, że w Twoim przypadku zabieg keratynowy znacznie ułatwi Ci pielęgnację włosów. O keratynie poczytaj więcej w tym poradniku https://www.16ptd.pl/keratyna-do-wlo...o-ja-stosowac/ i daj znać czy zdecydujesz się na takie rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-09-2022, 19:46
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

nigdy nie stosowalam szamponów w kostce.. jakos wole te klasyczne tym bardziej, ze mam dosc puszące sie, problematyczne wlosy, wiec tylko jeden mi sie sprawdza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-09-2022, 20:56
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

ja mam tak samo!! wlosy mi sie puszą, elektryzują, nie wiem juz czym je opanowac..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-09-2022, 20:36
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

jest z kerastese fajny szampon wygladzajacy,do wlosow trudno poddajacych sie stylizacji ja go mam i super sie sprawdza. Na notino teraz jest w promocji z kodem notino15
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-12-2022, 12:13
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Odnośnie poszukiwań naprawdę wysokiej jakości i skuteczności środków oraz szamponów o naturalnym składzie do odbudowy włosów to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę sklepu Davines, gdzie znajdziecie włoskie kosmetyki do włosów https://davines.pl/ liczyć na rozwiązania odpowiednio dopasowanych do konkretnych potrzeb i typu włosów. U mnie na przykład mega sprawdza się NOUNOU Hair Mask to idealna do włosów rozjaśnianych, po trwałej lub prostowani. Polecam sobie sprawdzić i przetestować, bo efekty są naprawdę mega zadowalające
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.