kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-12-2014, 10:28
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie Poduszka dla alergika?

Poduszka dla alergika - czy to musi być jakaś specjalna, czy wystarczy tylko z powłoczką z materiału przeznaczonego sla alergików?
Szukam pomysłu na prezent dla wrażliwego dziecka i na to, żeby jego rodziców zakupowo ciut odciążyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-12-2014, 09:01
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Wydaje mi się, że ważniejsze niż powłoczka
jest odpowiednie, antyalergiczne wypełnienie poduszki
Ale dzisiaj większość jest w zasadzie robiona tak, żeby nie zawierać alergenów i nie kumulować rozwoju roztoczy. No chyba, że kupisz poduszkę za 3 zł to wtedy raczej nie możesz tego oczekiwać
A mogę w http://lotari.pl/produkty/poduszki.html podpowiedzieć wybranie poduch na taki prezent - mają wiele wzorów ciekawych, możliwość naniesienia na poduszkę własnego motywu no i są porządne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-12-2014, 12:14
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

W Jysku są takie poduszki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-04-2015, 12:09
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

poduszki antyalergiczne znajdziesz również na stronie www.josilq.pl
. Ostatnio zamawiałem od nich luksusową pościel dla mojej mamy i naprawdę mają produkty bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-08-2015, 09:42
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja kupowałam poduszki antyalergiczne przez internet. Są dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych a mimo to porządne. Kiedyś miałam poduszki z pierzem ale kichałam przez to non stop. Dopiero po zmianie poduszek i kołdry wszystko minęło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-02-2016, 19:07
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

W sklepach jest pełno takich kompletów dla alergików Ja bardzo chciałbym kupić sobie wsypy i zrobić sobie samodzielnie kołdrę gdyż takie z puchu gęsiego są najlepsze na zimę i można się dobrze zagzać pod taką pierzynką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-02-2016, 16:59
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jeśli macie w domu alergika, to koniecznie zobaczcie te porady http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl..._alergika.html Tu znajdziecie ciekawe porady jak zorganizować życie choremu, a i jak ułatwić sobie życie. Nie zabijemy wszystkich alergenów, ale znacznie możemy zniwelować zagrożenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-04-2022, 08:50
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

A czy sprawdzaliście już może ofertę przygotowaną przez https://miluli.pl/kategoria/komplety-poscieli/ w którym znajdziesz naprawdę szeroki wybór wzorów oraz wymiarów pościeli i to w przystępnych cenach. Nam trochę czasu zeszło zanim znaleźliśmy najlepsze możliwości, bo praktycznie wszystkie nam się podobały ale jakiś wybór trzeba było podjąć. Także od razu kupiliśmy dla naszej córci
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.