kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 27-05-2019, 06:55
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Też jakiś czas temu szukałam intensywnie dobrego stomatologa, aż w końcu znalazłam go tutaj https://cmp.med.pl/cmp-jozefoslaw/ . Lekarz jest na prawdę świetny, a w dodatku wcale nie ma długich terminów na wizyty. Polecam Ci się do niego zapisać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 28-05-2019, 10:58
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Ja odkąd pamiętam wszystkie problemy z zębami leczę u swojego dentysta Nowa Huta . Niedawno umówiłam też córkę na pierwszą wizytę u ortodonta Nowa Huta , bo w tym gabinecie można rozłożyć płatności na MediRaty Kraków .
Za niedługo wybieram sie też na wybielanie zębów Nowa Huta , bo szykuje się wesele w rodzinie i chcę mieć piękny uśmiech
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 28-05-2019, 19:06
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Chyba tylko przez polecenie bo ja naprawdę zmieniałam ich tyle razy, że szok. Dopiero moja dobra znajoma odnalazła bardzo fajnego chirurg stomatolog Warszawa , który robił jej implanty i była bardzo z niego zadowolona. Ja też się do niego wybieram niedługo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 29-05-2019, 12:25
ymater's Avatar
ymater Mężczyzna ymater is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 5
Domyślnie

Informacji na ten temat nie brakuje w sieci. Ja bym najpierw szukał poprzez wyszukiwarkę.
__________________
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej niż bez celu się cofać".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 31-05-2019, 17:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszym stomatologiem pod słońcem jest https://premium-clinic.pl/ Przyzanam, ze dopiero w tym gabinecie poczułam się komfortowo i co najważniejsze ceny mnie nie zabiły. Chodziłam najpierw do Sopotu, ale to była jakaś porażka cenowa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 02-06-2019, 15:10
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Bardzo dobrzy stomatolodzy są w Ratyńscy Dental Clinic w Józefowie. Sama ostatnio tam poszłam gdyż poleciła mi ich znajoma. Ona robiła u nich implanty i bardzo zadowolona. Faktycznie bardzo dobrze jej to zrobili. Ja na razie byłam na jednej wizycie.I musze przyznać ze bardzo dbają o pacjenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 02-06-2019, 19:52
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

To, co mogę Ci doradzić to fakt, abyś nie kierowała się niską ceną, a dobrą reputacją danego gabinetu. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Sosnowca, to proponowałabym Ci udać się do http://wesolystomatologia.pl/ i skorzystać z jego usług. Jestem pewna, że nie pożałujesz - usługi, które są przez niego świadczone są na naprawdę wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 02-06-2019, 20:03
Umar Umar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

Witam, dołączam się do pytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 09-06-2019, 22:29
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Najlepiej podpytać znajomych do kogo chodzą, to zawsze pomaga w wyborze U mnie aż trzy osoby polecały gabinet https://justynapol.pl/uslugi/endodoncja/ , więc właśnie tam się wybrałam na leczenie kanałowe zęba. No i jestem bardzo zadowolona z wizyty, poszło szybko i sprawnie i ząb wreszcie przestał boleć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 11-06-2019, 00:01
Krystynna21 Krystynna21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ciężko powiedzieć jak, ale jak się już znajdzie, to trzeba się trzymać go. U mnie była to metoda prób i błędów i dopiero ten periodontolog kraków rozwiązał mój problem. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.