kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-11-2021, 09:14
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adelka
Czy są tutaj dziewczyny, które cierpią na zespół jelita drażliwego? Jak sobie z tym radzicie i czy macie jakieś swoje sprawdzone rady?

Leczyłam się u gastrologa, dość długo brałam probiotyki które wspomagają pracę jelit. Ja brałam często Narum Fast, bardzo dobrze się sprawdził
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-12-2021, 18:52
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie

Dopiero jak zacząłem lepiej - zdrowiej się odżywiać to poczułem poprawę. Już dolegliwości trawienne praktycznie w ogóle się u mnie nie pojawiały. Ale też przyjmuję sanprobi ibs, który zalecił mi dietetyk, zwłaszcza teraz w święta muszę być dokładnie przygotowany na wszelkiego rodzaju dania czy przekąski ;P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-01-2022, 00:15
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Znam problem, męcząca sprawa. Pomaga odrzucenie używek, zdrowia dieta (najlepiej wykluczyć pszeniczny chleb i makarony oraz mięso), unikanie stresu i picie ziół (dobre są melisa i rumianek) a także odpowiednie probiotyki. Ja na najlepsze trafiłam online w https://www.mikroem.pl/esencja_probiotyczna.html ProBiotics Esencja ProBiotyczna jest przygotowany na bazie 11 żywych i aktywnych gatunków pożytecznych mikroorganizmów i ich metabolitów, bardzo dobrze się u mnie te probiotyki sprawdzają. Jeśli zastosujecie wszystkie te porady to na pewno znacznie złagodzicie objawy choroby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-01-2022, 14:56
floy.toy's Avatar
floy.toy floy.toy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy ktoś z Was wyleczył się z tej choroby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-02-2022, 11:27
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Wydaje mi się, że w przypadku takiej dolegliwości jest niezbędna wizyta u dietetyka żeby dopasował dietę. Nie mam pojęcia z jakich rejonów jesteś, ale od siebie polecam ofertę http://www.klinikadobregodietetyka.pl/dietetyk-slaskie/ to profesjonalny dietetyk którego można pochwalić za profesjonalizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.