kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #841  
Stary 14-04-2022, 22:46
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chcesz podarować prezent to myślę że na Wielkanoc postaw na taki kosz delikatesowy https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Deli...-Zieleni/12509 Jego zawartość to masa markowych alkoholi oraz słodyczy na świąteczny stół od najlepszych producentów. Na pewno taki kosz spełni oczekiwania każdego domownika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #842  
Stary 16-04-2022, 14:04
koki koki is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 56
Domyślnie

Nowym pomysłem na podziękowania dla rodziców w czasie ślubu są obrazy z pięknymi słowami od młodych. Wzruszający pomysł na prezent dla rodziców w tym ważnym dniu. Tradycja którą warto pielęgnować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #843  
Stary 16-04-2022, 14:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 037
Domyślnie

Ja zawsze daję na prezent perfumy i jakiś ciekawy ciuszek. Moja córka ostatnio zażyczyła sobie sneakersy z tego sklepu: https://www.filippo.pl/pl/menu/damsk...sy-damskie-378 Musze przyznać , że tak bardzo mi się one spodobały że sama kupiłam sobie podobne. Teraz z córką wyglądamy jak siostry gdy idziemy razem gdzieś na spacer.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #844  
Stary 27-04-2022, 08:09
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 244
Domyślnie

Wiesz- mogą być to również kosmetyki, czy perfumy... Wszystko zależy od Ciebie, ale tego typu rzeczy co wymieniłam, to byłyby eleganckie i jednocześnie też praktyczne. Ogólnie powiem Ci zostań konsultantką kosmetyczną marki avon i czerp świetne rabaty na ich produkty. Również przy okazji zacznij sobie dorabiać od sprzedaży ich produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #845  
Stary 27-04-2022, 09:13
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 037
Domyślnie

Jak na prezent dla kobiety to może jakieś ładne perfumy, słodycze i kosmetyki? Ja ostatnio od przyjaciółki dostałam album ze zdjęciami i kremy do masażu firmy Ziaja: https://ziaja.com/c/kremy-do-masazu-1363 Mi bardzo się spodobał taki prezent, więc może skorzystasz z tego pomysłu. Dodatkowo można dać jakiś voucher do SPA. Myślę że każda kobieta by się ucieszyła z takiej niespodzianki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #846  
Stary 27-04-2022, 11:57
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja zazwyczaj na prezent kupowałam jedną, konkretną rzecz a do tego dobierałam jakąś butelkę dobrego alkoholu. Ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać w ogóle dlaczego ludzie piją alkohol. A wy zastanawialiście się nad tym czasami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #847  
Stary 27-04-2022, 13:27
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 549
Domyślnie

Najważniejsze jest by wybrać dobry prezent na parapetówkę . Na szczęście tutaj oferta jest bardzo dobra, więc na pewno dobierzecie coś odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #848  
Stary 02-05-2022, 17:47
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Ja naprawde lubie Krypton 770 od genesis, bardzo dobra jakosc i cena + super wyglad i design.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #849  
Stary 06-05-2022, 11:50
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 549
Domyślnie

Na prezent doskonale sprawdzi się bardzo dobry ekspres do kawy z Breville. U mnie sprawdził się super, działa bez żadnych problemów i przede wszystkim teraz codziennie mogę pić świeżą i aromatyczną kawę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #850  
Stary 09-05-2022, 09:22
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

No to możecie także poświęcić więcej uwagi na propozycje pięknych i pachnących różnorodnie świec zapachowych Miluli https://miluli.pl/kategoria/swiece-sojowe-i-kadzidla/ Mój numer jeden jakie ostatnio odkryłam to sojowa Świeca Sojowa Kwiecisty bukiet 135g bez GMO jest w 100% bezpieczny dla zdrowia. Polecam się przekonać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.