kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 29-12-2019, 13:01
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Zdrowe odżywianie to jeden z ostatnio przerabianych tematów w szkole mojego syna. Tzw. ustawa sklepikowa bardzo skomplikowała życie szkolnych sklepików co z pewnością korzystnie wpłynie na zdrowie i kondycję naszej młodzieży. O tym, że nadwaga stała się już plagą wśród naszej młodzieży nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba. Na ostatnim zebraniu rodziców razem z dyrekcją oraz właścicielem sklepiku robiliśmy listę zdrowych bakaliowych przekąsek ze strony firmy Bakalland - https://ebakalland.pl/edukacja.html. Mają bardzo bogatą ofertę przeznaczoną dla mniejszych dzieci oraz starszej młodzieży. Oferują estetycznie i poręcznie zapakowane orzeszki, suszone owoce oraz różne mieszanki. Dla aktywnych i czynnych sportowców są batony proteinowe wspomagające ich organizmy w czasie wysiłku i po nim. Dodatkowym plusem oferty firmy Bakalland jest najwyższa jakość oferowanych bakalii oraz całkiem przystępna cena. Jestem przekonany, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję o zaopatrzeniu sklepiku zdrowymi przekąskami i zaprocentuje to zdrowiem naszych pociech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 30-12-2019, 08:44
pamiec pamiec is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 66
Domyślnie

Myślę, że jeśli komuś zależy na zdrowiu to warto zainteresować się tematyką ziół. Na przykład ciekawą ofertę można znaleźć tu: https://www.zielnikjagi.pl/pl/n/list. Na przykład w okresie jesienno-zimowym często towarzyszy nam ciągłe uczucie senności, zmęczenia, braku energii, ból stawów i zły nastrój to częste objawy zatrucia metalami ciężkimi. Systematyczne spożywanie kolendry przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn takich jak metale ciężkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 30-12-2019, 16:52
elaina.wyman elaina.wyman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Warto wzbogacać codzienne posiłki w wartościowe składniki, które mają pozytywny wpływ na organizm i zdrowie. Jednym z produktów, który używa się codziennie w kuchni, jest olej. Najlepiej wybierać oleje tłoczone na zimno https://oleoteka.pl/, które są gwarancją świeżości i odpowiedniego aromatu nadawanego potrawom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 13-01-2020, 22:13
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 102
Domyślnie

Zdecydowanie muszę się przerzucić na zdrowszą dietę, trochę poszalałam na święta, teraz karnawał i cięzko się oprzeć słodkościom a potem ciężko i wzdęcia, ulgasim się przydaje, bo szybko pomaga brzuchowi wrócić do normalnej wielkości, jak mi się gazy zbiorą to normalnie od razu jakby w 6tym miesiącu ciąży była
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 14-01-2020, 10:31
certo certo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

warto jest postawić zdecydowanie na dietę warzywną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 28-01-2020, 17:18
jackeline.schoen's Avatar
jackeline.schoen Mężczyzna jackeline.schoen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Potrzebuję zakupić kawę z korzenia cykorii. Poszukiwania miejsca zakupu rozpocząłem w internecie i tak trafiłem na stronę https://marketbio.pl/kawa-z-korzenia...ry-natury.html Jednak nie jestem jeszcze stu procentowo przekonany, że warto w tym miejscu dokonywać zakupów. Piszę do Was wszystkich z prośba o wsparcie w podjęciu decyzji. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 28-01-2020, 19:28
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie na pewno dużo dobrego wniósł catering dietetyczny. Postawiłam na Wygodnądietę i sie nie zawiodłam. Dzięki nim w końcu jem zdrowo, regularnie i świeżo a to było dla mnie najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 28-02-2020, 22:26
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

ja zaczęłam zamawiać dietę pudełkową z WygodnaDieta, z czasem nauczyłam się odtwarzać ich posiłki, dużo też korzystam z ich blogu, myślę, że moje odżywanie jest zdrowsze niż kiedykolwiek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 29-02-2020, 10:08
chelsea94 chelsea94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto prowadzić zdrowy tryb życia, wtedy organizm będzie lepiej funkcjonował.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 02-03-2020, 21:44
melody melody is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 44
Domyślnie

Odpowiednia dieta pozwoli szybko zredukować wagę i jak najbardziej warto skorzystać z pomocy dietetyka. Wiem, że ułożenie diety w Kielcach to nie problem, a właśnie w ten sposób da się uzyskać wymarzoną sylwetkę i pozbyć kilogramów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.