kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-10-2019, 18:39
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie Peeling do ciała

Chcę zadbać o kondycję mojej skóry. wiem, że peelingi się sprawdzają i pomagają w dbaniu o ciało. Jaki wybrać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-10-2019, 19:50
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Peelingami można się pozbyć martwego naskórka i także co jakiś czas robię sobie taki zabieg. Wybrałam peeling thalasso do ciała Hildegard Braukmann i to przyczynia się do tego, że moja skóra staje się bardziej jędrna. Peeling z naturalnym składem zadba o ciało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-10-2019, 22:51
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

A ten scrub do ciała stosowałas https://www.ekobieca.pl/product-pol-...late-120g.html ??? Obłednie pachnie, jakbym mogla to bym go jadła ;p jest naprawde dobry, bo nie tylko złuszcza naskórek, ale oczyszcza i pielegnuje dzieki czemu skora nie jest "wymeczona' a pozostaje delikatna po peelingu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-10-2019, 10:50
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Moim zdaniem, warto poświęcić uwagę domowym, naturalnym peelingom, które mogą być o wiele skuteczniejsze, od tych sklepowych. Powiem więcej, oprócz skuteczności na pewno przemawiają za nimi też względy ekonomiczne, ponieważ za składniki potrzebne do zrobienia takiego peelingu, zapłacimy grosze. O tym, jak zrobić domowy i naturalny peeling do ciała dowiecie się stąd, zobacz. Kiedy go zastosujecie, nie będziecie chciały już wracać do tych sklepowych, gwarantuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-01-2020, 13:21
Gorzelaczka Gorzelaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 21
Domyślnie

Najlepszy jaki do tej pory stosowałam to taki regenerujący od Bielendy z papaja z serii exotic Paradise. Świetnie złuszcza stary naskórek pobudzając produkcje nowego no i mega pachnie <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-02-2020, 11:47
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Peeling to sobie można w domu zrobić Wystarczy zaopatrzyć się w dobry kosmetyk - może to też być peeling suchy naturalny: https://www.doz.pl/apteka/p131111-Bo...kaw owy_200_g. Ostatnio testowałam i jest naprawdę super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-02-2020, 07:43
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Nawet nie trzeba nic kupować. Wystarczy oliwa i cukier.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.