kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-11-2019, 14:00
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Mechanik Warszawa>

Czy możecie polecić mechanika, który naprawia automatyczne skrzynie biegów Warszawa i okolice najlepiej. Niestety skrzynia biegów uległa awarii i samochód jest unieruchomiony, wiec potrzeba jest też laweta. Możecie polecić kogoś sprawdzonego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-01-2020, 19:01
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

To serdecznie współczuję i jednocześnie nie jestem w stanie nic poradzić. U mnie za utami to zawsze coś działał mój brat, ale nie zajmuje się tym zawodowo. A w kwestii psującego się samochodu, to radziłabym kupić jakieś nowy, bo akurat jest wiele korzystnych ofert. Na przykład wrocławski salon Germaz Ford proponuje mocne rabaty na niektóre modele Forda. Może warto się nad tym zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-02-2020, 23:15
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Nie zawsze awaria oznacza konieczność zakupu nowego auta i tym samym poniesienia sporego wydatku, myślę, że z naprawą automatu spokojnie poradzi sobie serwis Dyszkiewicz, zlokalizowany pod samą Warszawą: http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ . Ja parę razy korzystałam z ich usług ,podczas gdy inni rozkładali ręce , tutaj każdorazowo zaproponowali mi rozwiązanie. Miałam też sprowadzane części do samochodu po regeneracji- w pełni sprawne i nie drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-02-2020, 07:15
pabias pabias is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 3
Domyślnie

super temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-03-2020, 12:43
olaf3333 Mężczyzna olaf3333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Byłem ostatnio u mechanika bo zepsuło mi się łożysko i dopytywałem go gdzie mogę sobie je kupić.On odpowiedział mi żebym wszedł na stronę łożyska samochodowe i tam kupię łożysko bez problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-03-2020, 13:55
lulu82's Avatar
lulu82 lulu82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Żory
Posty: 4
Domyślnie

Dziwne, że mechanik nie skorzystał z jednego ze swoich dostawców. Wtedy ma lepszy zarobek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-07-2021, 08:48
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Jeśli chcecie znaleźć dobrego mechanika samochodowego właśnie w Warszawie, to polecam zajrzeć na stronę https://autobody.pl/2021/06/jak-znal...ka-w-warszawie. Znajdziecie tam artykuł, który podpowie Wam co nieco w tej kwestii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-07-2021, 16:43
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Auto-Widawski na ulicy Estrady https://www.autowidawski.pl Jeżdżę tam od kilkunastu lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-11-2021, 20:44
rudy_rydz rudy_rydz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 26
Domyślnie

Znam kogoś takiego. Mechanik Ferrari Warszawa to osoba którą polecam z czystym sumieniem. Korzystam z jego usług od lat i jak do tej pory się nie zawiodłam. Każda usterka jest naprawiana i co najważniejsze, nie wraca. Mechanik ma mega tempo, więc nigdy nie czekam na samochód zbyt długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-11-2021, 13:46
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Poza namiarem na mechanika, warto zapisać sobie również namiar na wynajem samochodów Warszawa Nie wiem jak to wygląda u was, ale ja nie mogę sobie pozwolić nawet na jeden dzień bez samochodu. Tutaj mają przystępne ceny, także nie czuję się stratna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.