kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-07-2017, 19:51
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Oj też miałam problem z wyborem oswetlenia... Niby to nic takiego ale wybór jest tak duży, że ciężko się zdecydować na cokolwiek.
Ostatnio trafiłam na lampy Ramko i zastanawiam się nad wymianą obecnego oświetlenia. Przydałaby się mała zmiana w salonie bo niestety znudziły mi się obecny wystrój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-01-2019, 09:28
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja polecam wymianę tradycyjnych żarówek na żarówki gu10, które są energooszczędne. Charakteryzują się niesamowitą trwałością i dają naprawdę piękne światło. Serdecznie polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-01-2019, 22:39
monter35 Mężczyzna monter35 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

Według mnie najlepsze są żarówki LED
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-03-2019, 20:13
jakub5 Mężczyzna jakub5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ostatnio trochę przypadkowo trafiłem na sklep internetowy https://jupitersklep.pl i kupiłem lampę do mojego domu.Z tego powodu naprawdę jestem bardzo zadowolony bo ta lampa jest po prostu prze ładna. Jakbym miał to ocenić w skali szkolnej to lampę oceniłbym na piątkę,a może na szóstkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-03-2019, 05:09
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Ja już od bardzo dawna używam tylko żarówek Led i nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz kupowałam klasyczną żarówkę. Żarówki wymieniłam nie tylko ze względów ekonomicznych, ale też ze względów ekologicznych. Chcę w jak najmniejszym stopniu przyczyniać się do zmian klimatu zwłaszcza, ze w Polsce prawie w ogóle nie wykorzystujemy energii odnawialnej. Natomiast jeśli chodzi o lampy, to uwielbiam lampy wykonane w stylu skandynawskim a szczególnie lampy z oferty sklepu https://www.completo.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-03-2019, 07:34
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 242
Domyślnie

Ja stosuje również żarówki led, coś tego typu https://amper.pl/swieczki-led i również jestem zadowolona z nich. Pięknie oświetlają mój dom i nie pobierają dużo prądu. Dlatego według mnie najlepiej zrezygnować z tradycyjnych żarówek i kupić właśnie led-y.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-03-2019, 13:31
LukasZ75 Mężczyzna LukasZ75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mnie najbardziej odpowiada oświetlenie ledowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-06-2019, 10:48
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Wybór lamp to zawsze spore wyzwanie. Na szczęście w sieci znajdziemy wiele porad, np. w zakresie tego, które oświetlenie przedpokoju sprawdzi się najlepiej, w tym przypadku na Strefie Porad Iluve i jestem pewna, że będą one bardzo pomocne, także przy okazji aranżacji innych pomieszczeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-06-2019, 11:39
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o oświetlenie domu, to w swoim lokum przynajmniej powinieneś mieć lampy, które nie szkodzą na wzrok. To znaczy najlepiej moim zdaniem wyposażyć się w lampy, które świecą jasnym światłem na przykład na tej stronie: https://sklep.elektrospark.pl/lampy-...yjne,7784.html. Mają w ofercie chyba wszystko, co związane z lampami .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 14-06-2019, 18:17
Betidika Betidika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Właśnie poszukiwałam takich informacji. Potrzebuję pilnie znaleźć odpowiednie oświetlenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.