kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-08-2019, 09:35
bierendaa bierendaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 31
Domyślnie

Sama w sumie nie wiem czy tak jest. Turcja jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem głównie ze względu na niskie ceny, a także za raczej pewną pogodę i wysoki standard w hotelach. Tu dużo Polaków decyduje się na takie wakacje Może warto jednak spróbować, poszukać jakiś tanich biletów, może też zwiedzić przepiękny Stambuł? Myślę, że przy planowaniu takich wakacji warto znać portal Esky, może ktoś już korzystał z jego pomocy? Jeżeli chodzi o najbliższe mi lotnisko Modlin to widziałam tu całkiem sporo tanich biletów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-08-2019, 09:43
miecznikowska's Avatar
miecznikowska miecznikowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja też polecam Turcję. Byłam 2 razy i wrócę na pewno też w inny rejon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-05-2020, 05:38
miro333 Mężczyzna miro333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 3
Domyślnie

W Turcji na pewno jest bardzo ładnie.Może kiedyś jak będę miał czas i pieniądze to tam pojadę.
__________________
kamper
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-09-2022, 14:05
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Turcja to cudowny kraj! Zdecydowałam się na zakup wczasów w tym tygodniu. Itaka ma obecnie ofertę OTO LATO 2023. Decydując się zakupić wczasy do 19 października, zyskujesz gwarancje, niezmienności ceń do dnia wyjazdu czy opłata 15% zaliczki, a reszta na 22 dni przed wyjazdem. Mega oferta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-09-2022, 18:03
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Ja serdecznie polecam Ci spojrzeć na ofertę biura Konsorcjum.pl. Mają bardzo dużo ciekawych i nietypowych kierunków. Ja wybieram się do Izraela - chcę wykorzystać okazję, kiedy możliwa jest podróż do tego kraju dla turystów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-12-2022, 21:44
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

To ważne kwestie, więc moim zdaniem warto dobrze przemyśleć, jaki wyjazd byłby najbardziej odpowiedni w kontekście przygotowania wakacji. Na stronie https://www.kochamwakacje.pl/obozy-m...we-we-wloszech czytałam więcej na temat obozów młodzieżowych. Myślicie, że to może być dobrym wyborem dla swoich dzieci? Jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-03-2023, 09:40
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

W Turcji jest przepięknie, miałam okazję tam być. Jednak byłam w takim czasie, gdy nie było tam zbyt wiele słońca, dlatego dobrze, że wcześniej stosowałam melanotan. To produkt do opalania, dzięki niemu szybko i łatwo można mieć długotrwałą opaleniznę. Wszystko można znaleźć na tej stronie https://melanotan.biz/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-04-2023, 15:46
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

My mamy Zamiar w tym roku wyjechać gdzieś dalej, a mianowicie na Hawaje. Konsorcjum.pl, ma w swojej ofercie wycieczkę, właśnie do tego miejsca. Hotel usytuowany jest w samym centrum Kona, dzięki czemu z łatwością można dostać się w inne miejsca na wyspie. Pokoje mają widok na Ocean, co jest niesamowitym atutem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-04-2023, 17:39
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli chcesz zwiedzić świat i celujesz w Turcję to przyda ci się ta witryna http://phontour.pl/ Na niej masz wszystko na temat danego kraju i na pewno dowiesz się dzięki nim co warto odwiedzić. Idealny partner jak chodzi o porady w kwestii podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.