kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 03-09-2018, 10:11
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

Moja siostra ostatnio wyszukała u siebie w mieście (katowice) coś, czego szczerze mówiąc jeszcze nie widziałam nigdzie. Jest to akademia kulinarna dla dzieciaków, gdzie poza warsztatami kulinarnymi, dzieci mogą uczyć się także języka obcego (w trakcie takich warsztatów). Przyznam że nawet mnie to zainteresowało i gdybym była mamą dziecka w wieku szkolnym to na pewno bym je zapisała na takie coś. Świetny pomysł, co uważacie? na stronie https://kidskitchen.pl/ można zobaczyć zdjęcia i opis warsztatów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-09-2018, 06:36
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Trzeba koniecznie zadbać o to, aby dziecko uczyło się języka. Angielski jest oczywiście podstawą, ale warto też pomyśleć o innych językach. Dobrą opcją jest na przykład nauka angielskiego piastów, powinna przypaść Wam do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-10-2018, 13:06
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja myślę ze warto też korzystac z takiej oferty https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ Ja mam zamiar skorzystać bo do Katowic z Zabrza mam blisko. A półkolenie dla dzieci w czasie ferii dla dzieci to świetne rozwiązanie szczególnie dla pracujących rodziców. Dzieci sa pod opieką wykwalifikowanej kadry, mają zapewnione 4 posiłki. I wiele tematycznych zajęć. Naprawdę warto zapoznać się z tą propozycją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 23-10-2018, 11:28
PaulaKornik PaulaKornik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 23
Domyślnie

Moja córka ostatnio zaczęła chodzić na balet i bardzo jej się to podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 23-10-2018, 13:57
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

No, balet to fajna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 12-11-2018, 11:15
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

Oczywiście nauka i języki to ważna sprawa, ale też dziecko poza tym potrzebuje jakiejś rozrywki. Ja starałam się to połączyć i mi się udało,ponieważ moją córkę zapisałam do szkoły Te Vizja na Ochocie. Ma tam dwa języki obce, duży nacisk kładą na naukę matematyki i do tego jest mnóstwo zajęć dodatkowych. W każdej chwili może sobie wybrać i zobaczyć co ją interesuję. Dlatego jestem bardzo zadowolona i moja córka również
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 19-11-2018, 17:22
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

A wlasnie do jakiej szkoly chodza wasze dzieci? Macie sprawdzone placowki? Fajne sa teraz prywatne szkoly np. taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Tutaj wiele osob puszcza swoje dzieci. Trzeba zadbac o edukacje naszych dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-11-2018, 16:55
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Coraz więcej osób inwestuje we wszelkie kursy związane z nauką angielskiego. Nie tylko dorośli poszerzają swoją wiedzę w tym zakresie, ale zapisują również dzieci, by miały lepszy start i od najmłodszych lat oswajały się i porozumiewały w obcym języku. Czasem jednak w codziennych obowiązkach ciężko znaleźć na to czas, dlatego świetną opcją jest nauka angielskiego on-line. Są to zajęcia indywidualne, przeprowadzane na żywo z wybranym lektorem. Można ustalić sobie dogodną godzinę na naukę (w godz. 7 -22), jest to więc świetna opcja. Zapoznajcie się z całą ofertą Tutlo, bo to właśnie dzięki nim wy oraz wasze pociechy nauczycie się płynnie porozumiewać po angielsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 22-11-2018, 10:47
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

bisiunka ja tez jestem zadowolona, że miałam tą możliwość by zapisać moje dziecko do szkoły prywatnej. Zdecydowaliśmy się na polsko-angielską szkołę Edison, znajdującą się na ulicy Królewicza Jakuba 69. Miła atmosfera, wysoki poziom, kameralne klasy. Spora liczba ciekawych zajęć dodatkowych to też ogromny atut.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-12-2018, 15:21
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby dziecko robiło to co naprawdę lubi. Nie ma sensu zmuszać do jakiś zajęć jesli dziecka to nie interesuje. Moje dzieciaki chodzą na kurs nurkowania . Są mega zadowolone i widzę, że to sprawia im naprawdę dużą przyjemność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.