kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-06-2018, 14:38
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Nigdy w życiu nie użyłabym żadnej spalacza i przyspieszacza chudnięcia... jestem temu w 100% przeciwna. Przecież to niszczy Wasze organizmy! Proszę, dbajcie o siebie. Jeśli już wydajecie pieniążki i chcecie zrzucić parę kg to zróbcie to mądrze i z głową. Poszukajcie sobie cateringów dietetycznych i diet pudełkowych np tutaj https://cateromarket.pl/ sama korzystam z tej strony i jestem bardzo zadowolona. Cateromarket to najlepsza strona z dietami jaką znam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-06-2018, 20:29
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

ja postawiłabym na zdrowe odżywianie i regularny wysiłek fizyczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-05-2021, 18:36
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

Osobiście uważam, że naprawdę fajną opcją na rozpoczęcie odchudzania jest skuteczna dieta sokowa warszawa która pozwoli na usunięcie toksyn z organizmu i odbudowy jelit. Ja po tygodniu takiej diety czuję się świetnie i znów czuję się 20 lat młodziej. W takim razie po prostu zajrzyj na ich stronę i sprawdźcie jak to działa. Mam nadzieję, ze skorzystacie i zrzucicie dodatkowo kilka zbędnych kilogramów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-06-2021, 15:22
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Przede wszystkim z umiarem i zrozumieć, ze efekty nie przyjdą od razu. Chodzi o zmianę nawyków żywieniowych nie stricte odchudzanie, inaczej bardzo szybko można się przejechać na efekcie jojo. Jeśli początkowo macie wrażenie, że ciągle czujecie pewien niedosyt, który bywa normalny przy radykalnej zmianie, polecam sięgnąć po białko cbd. To bezpieczna i mega skuteczna alternatywa lub dodatek do innych źródeł białka i neutralizuje uczucie głodu. Ja stosuję ze względu na dietę wegetariańską i am o wiele lepsze wyniki badań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-06-2021, 22:26
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Wiele osób twierdzi, że pijąc wodę z cytryną wspomagają odchudzanie. Czy to faktycznie działa? Tutaj https://fitrepublic.pl/woda-z-cytryn...wiscie-dziala/ warto sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Rozejrzyjcie się tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 19-06-2021, 23:03
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Woda z cytryną na pewno wspomaga odchudzanie, no ale bez przesady...samą wodą nie zdziała się cudów. To tylko jeden z dobrych nawyków. Poza tym w niektórych przypadkach, gdy do zrzucenia jest sporo więcej kg, konieczne jest wsparcie z zewnątrz. Tutaj https://odchudzanie.medicover.pl/bar...gi-i-poradnie/ bariatra analizuje konkretnych przypadek pacjenta w oparciu o jego wyniki badań. Dzięki czemu łatwiej mu osiągnąć efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 10-07-2021, 13:27
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Akurat jeżeli o mnie chodzi i jednocześnie utrzymanie pięknej figury na co dzień to polecam przetestować sobie Catering dietetyczny od Mój Catering. Przede wszystkim firma cateringowa w przypadku której możecie liczyć na urozmaicone posiłki, świeże produkty, wszystko dokładnie policzone i oczywiście dostarczone terminowo prosto pod drzwi wiec przez cały dzień nie chodzę głody, a kilogramy skutecznie lecą w dół.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-07-2021, 16:51
miskafit miskafit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 15
Domyślnie

mi wystarcza catering dietetyczny Sopot Power Meal'a
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-08-2021, 15:01
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali optymalnej opcji dla siebie to na pewno warto sprawdzic co przygotowali bo naprawdę pozwalają wrócić do formy takie 3 odświeżające dni. Na pewno oszczędność czasu a druga sprawa, że zdrowiej na tym wychodzę i pozwala odbudować jelita i poprawić samopoczucie. Zajrzyjcie na stronę SportFoodSoki i sprawdźcie taką opcję jak dieta oczyszczająca Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 26-05-2022, 17:46
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Słyszałam wiele teorii, w tym to, że narkotyki wspomagają proces odchudzania. Niestety to nie jest prawda. Ale jak to mówią, tonący brzytwy się chwyta. Pamiętajcie, że narkotyki nigdy nie są dobrą opcją. Jeżeli już wpadliście w nałóg koniecznie zgłoście się na leczenie narkomanii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.