kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-05-2022, 12:14
stonoga07 stonoga07 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 22
Domyślnie Kosmetyki

Oferujemy wysokiej jakości naturalne kosmetyki i suplementy diety oparte na mikroelementach – złocie, srebrze, krzemie, magnezie tudzież innych. Nasze wyroby są bezpieczne, przebadane natomiast sprawdzone z powodzeniem nuże za sprawą wielu naszych klientów, którzy cyklicznie i polecają nas innym. W naszej ofercie znajdują się miedzy innymi takie kosmetyki jak mgiełki spośród minerałami, żel aż do mycia, kremy, płyny do płukania ust. Zapraszamy po więcej szczegółów aż do odwiedzenia naszej okolica internetowej, plus możesz obok nas Zapraszamy po więcej szczegółów aż do odwiedzenia naszej strony internetowej, i możesz obok nas Zapraszamy po więcej szczegółów aż do odwiedzenia naszej okolica internetowej, i możesz sprawić obok nas sprawunki online najnowsze filmy 2022.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-05-2022, 22:38
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja bardzo polubiłam kosmetyki do twarzy femi. Sprawdzają się u mnie doskonale. Cera jest w końcu napięta, gładka i promienna. Wcześniej była przesuszona i było widać pierwsze zmarszczki. Chyba w końcu znalazłam kosmetyki idealnie dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-05-2022, 21:36
AnnaManna AnnaManna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 13
Domyślnie

ja do pielegnacji twarzy uzywam Blue Matcha. Swietne sa krople ktore super zwezaja pory. fajne jest to ze ponad 90 procent skladnikow jest naturalna. krople nadaja swiezy wyglad
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-05-2022, 10:06
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Też od dłuższego już czasu kupuję kosmetyki w sklepach internetowych. Nie pamiętam już nawet, kiedy ostatni raz miałam możliwość wybrać się do drogerii stacjonarnej a jeśli chodzi o sprawdzone miejsca to na pewno warto zajrzeć do http://kobiecekosmetyki.pl/. Szeroka oferta na produkty do pielęgnacji twarzy czy ciała, świetna jakość a do tego rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2022, 01:26
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Jak szukacie dobrych i skutecznych kosmetyków to zerknijcie na te z https://www.herbapol-polana.com/ . Ja jestem z takich osób gdzie patrzę bardzo na składy, unikam zbędnej chemii i tu pozytyw ode mnie za ponad 90% naturalnych składników i tą skuteczność. Kosmetyki są świetne, nawilżają, wygładzają, rozświetlają cerę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-05-2022, 08:59
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

jak macie problem ze zniszczonymi czy osłabionymi paznokciami to szczerze polecam odżywkę SOS z Eveline. W składzie ma m.in wapń i kolagen, bardzo dobrze wzmacnia, regeneruje i odzywia. paznokcie przestają się łamać i kruszyć.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-07-2022, 14:53
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 252
Domyślnie

Coraz więcej ludzi sięga po kosmetyki naturalne. Są dużo lepsze, zdrowsze i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Jest w sieci sklep MadamNatura i tam warto poszukać takich kosmetyków. Szampony w kostce, dezodorant w kremie cztery szpaki, kule do kąpieli, sole i dużo innych fajnych produktów, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-07-2022, 18:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Ja zastanawiam się nad tymi kosmetykami https://basiclab.shop/kategoria/seru...iwzmarszczkowe aby zapobiec procesowi starzenia się skóry. Czytałam, że każdy produkt jest kompleksowo testowany, zanim trafi w nasze ręce. Pomagają chronić i odżywiać Twoją skórę, a przede wszystkim opóźniamy proces pojawiania się naszych zmarszczek. Ktoś coś słyszał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-07-2022, 11:01
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja nie zawsze kupuję fancy naturalne kosmetyki, czasem takie chamskie z drogerii są bardziej skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.