kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-12-2016, 23:49
oxonares oxonares is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 2
Domyślnie Rzetelny radca prawny

Możecie polecić na szybko dobrego i w miarę niedrogiego doradca prawny wrocław ? Sprawa pilna, doradźcie coś ?

Ostatnio edytowane przez oxonares : 26-12-2016 o 21:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-09-2017, 15:33
elena268 elena268 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

Z Wrocławia dobrego radcę prawnego znam tylko jednego, a jest to radca prawny Wrocław . Pomagał mi w pewnej sprawie i naprawdę udało mu się wszystko dobrze załatwić. POlecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-11-2017, 22:10
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Bardzo dobrego radce prawnego i podatkowego znajdziesz na http://jadzynlt.pl Na pewno ci pomogą jeśli masz jakieś problemy związane z prowadzeniem firmy i podatkami. Ja mam DG od 3 lat i myśle o skorzystaniu z ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-05-2018, 23:06
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

W wielu sprawach kancelaria radców prawnych to jedyne miejsce, w którym możemy otrzymać fachową pomoc w naszych problemach. Czasami są sytuacje w życiu, że niestety sami nie damy rady. Warto się też udać, jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości w prawie pracy, medycyny itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-05-2018, 14:20
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Zależy w jakiej sprawie potrzebna Ci jest pomoc prawna. Przykładowo ten radca prawny od nieruchomości opisał swoje usługi na jusko.pl/uslugi i wynika z nich, że współpracuje z przedsiębiorcami, którzy działają w branży budowlanej, programistycznej, produkcyjnej, finansowej, automatyki przemysłowej. To pozwala mu na dobre reprezentowanie klientów, gdyż ma dużą wiedzę prawną i z dziedzin, jakimi zajmują się jego klienci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-07-2018, 16:31
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli szukasz dobrego radcy prawnego warto zapoznać się z ofertą tej kancelarii - http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ Pomogli już wielu osobom, cieszą się bardzo dobrą opinią i mają przystępne ceny. Sama myślę o zgłoszeniu się tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-09-2018, 08:05
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Wielu jest radców prawnych. Także zanim zdecydujemy się na konkretnego warto zapoznać się z jego preferencjami, doświadczeniem, z jakich dziedzin prawa jest dobry. W ten sposób trafiłam na kogoś odpowiedniego dla siebie (link) . Kancelarię Adwokacką Kopko, która doskonale zna się również na sprawach dla nieletnich o demoralizacje itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-06-2019, 13:31
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

duzo w necie sie reklamuje, warto poszukac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-08-2019, 09:19
Werox111 Werox111 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 54
Domyślnie

Mój kolega na szczęście na takiego natrafił. Poleciła mu go nasza wspólna znajoma, która miała problem i potrzebowała pomocy bo miała wypadek w pracy. Wtedy nią zajął się http://www.radca-filipski.pl/uslugi/...rob-zawodowych .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-09-2019, 14:35
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Pan Karol Wieczorski jest świetnym radcą. Poważnie podchodzi do każdej sprawy, duży profesjonalizm i ogromna wiedza. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.