kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-08-2014, 14:39
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie Dobre gry dla dzieci na telefon

Cześć mamy Jakie znacie gry dla dziecka, które można zgrać na telefon? Niekiedy jestem z córcią u znajomych i mała zaczyna się nudzić.
Tak wiec może taka gra troche by ją zajęła...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-08-2014, 14:46
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Przede wszystkim gry edukacyjne, które z jednej strony będą bawiły a z drugiej uczyły.

Poniżej kilka propozycji.

Kolory, niezwykłe przygody – czyli rysowanie i malowanie, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Zamiast malowania na ścianach czy innych niepożądanych miejscach mogą to robić na tablecie czy smartfonie.

Brain Reactor – to jest gra dla odrobinę starszych dzieci. Mogą one zmierzyć się na wiedzę z innymi osobami w sieci. Coś jak jeden z 10 tyle tylko, że jeden na jeden.

2048 – fajna gra matematyczno-logiczna. Robi furorę. Dużo więcej gier znajdziesz na http://yourapps.info/aplikacje-na-telefon - czyli witryna z prawie 3 tys recenzjami gier na urządzenia mobilne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-08-2014, 17:51
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A gry online też wchodzą w grę?
Myślę, że tak, bo w dzisiejszych czasach dostęp do neta jest wszędzie.
Przetestujcie sobie np. tę grę: http://dogry.pl/plemiona . W skrócie polega na budowaniu własnej wioski. Moje dzieciaki bardzo ją lubią, a i mnie samej zdarza się grać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-09-2014, 14:27
Izu77's Avatar
Izu77 Izu77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 50
Domyślnie

jmalinowska nie wiem w jakim wieku jest twoje dziecko, ale ja bym bardzo uważała z tymi grami. Dziecko sie szybciej uzależnia od nich niż dorosły.

Widziałam pięciolatka, który nawet do toalety chodził z tabletem. Zaczęło się niewinnie od edukacyjnych gier, a teraz regularne sesje z psychologiem, bo dziecko nie potrafi ułożyć najprostszych prostych klocków. Zdolności manualne są u niego na tak niskim poziomie. Rodzice nie zdawali sobie sprawy, ile złego może przynieść codzienne obcowanie po kilka godzin z tabletem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-10-2014, 11:47
PaulinaD's Avatar
PaulinaD PaulinaD is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 42
Domyślnie

Moja córeczka uwielbia Toma
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.