kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-10-2014, 22:00
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

najbardziej podoba mi się zestawienie małej czarnej ze srebrnymi lub czerwonymi dodatkami.
Do małej czarnej założyłabym torebkę Torebka BELLUCCI - R-110 Czerwony Lak Wzor (widziałam taką na http://www.eobuwie.com.pl/torebki.html) i srebrne szpilki NEŚCIOR. Do tego dyskretna srebrna biżuteria i mamy gotowy zestaw. Ostatnio tak ubrałam się na wesele to koleżanki i bardzo podobała się wszystkim moja stylizacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-11-2014, 00:32
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Złoto i srebro pasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-11-2014, 10:50
Stachumajster Mężczyzna Stachumajster is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 19
Domyślnie

Możesz wejść sobie na super stronę domodi.pl gdzie jest milion różnych dodatków, i sama zaprojektować zestaw, zobaczyć jak wszystko razem się komponuje i zamówić, a jeśli chodzi o takie dodatki pasujące do czarnego koloru to według mnie marka river island jest chyba najbardziej stylowa i klasyczna, do czarnego koloru na pewno coś dobierzesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 10-12-2014, 11:33
Krysinka Krysinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Mała czarna zawsze prezentuje się dobrze, sama czy z dodatkami. Ja osobiście przepadam za polączeniem czerń+ złoto. A raczej imitacja złota, bo na prawdziwe mnie nie stać :P Do klasycznego krou sukienki pasuje niemal wszystko, zależy czy chcesz nadac swojemu image'owi troche pazura i awangardy :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-12-2014, 10:37
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Jeśli chodzi o taki najbardziej podstawowy dodatek do małej czarnej,
to oczywiście odpowiednia torebka
Czasem fajnie ją zestawić nie z klasyczną, i nieco nudną torebką, ale z czymś bardziej unikalnym, wystrzałowym. Fajną torbę widziałam np. ostatnio w Art-Madam - to taki serwis, w którym swoje ręcznie robione torebki ( i inne rzeczy) wystawiają projektanci, zawodowcy ale i dziewczyny amatorki, które czasem potrafią takie cuda wykonać, że głowa mała. I jeszcze ma się pewność 100% unikatowości danej rzeczy.
Polecam zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-12-2014, 16:25
IDORTHA2117 IDORTHA2117 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Mała czarna musi być odpowiednia dopasowana z jakąś unikatową torebką. Nie wszystkie torebki pasują do tzw 'małej czarnej'. Należy po prostu przymierzyć daną rzecz i to już od Ciebie będzie zależało jak na Tobie to będzie leżeć oraz jak w tym będziesz się czuła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-12-2014, 12:04
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Wszystko zależy od okazji.
Jeśli chcesz wyglądać elegancko, np. w święta, postaw na żakiet w stylu tych: http://www.jupka.pl/pl/c/Zakiety/68.
Na imprezę, np. sylwestra możesz zaszaleć z biżuterią. Najlepiej wygląda chyba duży naszyjnik i kolczyki do kompletu. Do tego buty i torebka w podobnym kolorze i możesz się bawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 24-12-2014, 22:54
superklement75 superklement75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

Klasyczna mała czarna dobra na wszelkie okazje. To jest wspaniałe, że wystarczy odpowiednia biżuteria (moje ukochane srebro!) lub torebka odpowiednio wystrzałowa lub stonowana i można wszędzie zadawać szyku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 31-12-2014, 17:26
Stachumajster Mężczyzna Stachumajster is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smile
Dokładnie, do czarnej sukienki pasuje wszystko, więc teraz wszystko zależy od Twojego gustu

Teraz do oryginalności należy dobry dodatek - czy to kontrowersyjny czy też zwracający uwagę... Ostatnio tez taka moda że najlepszym dodatkiem jest piesek w torebce taki np: york biewer wyglądający z pod pachy albo szpic miniaturowy. Ale to już dodatek ekstremalny ;-) i na dłużej - proponuję zacząć od biżuterii srebrnej, albo jakiegoś paska lub zwiewnej chusty na szyi do tego urocza kopertówka i koniecznie szpilki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-01-2015, 11:39
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

Ja do małej czarnej najbardziej lubię założyć złoty, elegancki zegarek. Moim zdaniem idealnie dopełnia cały strój. Zobacz sobie na ewatch.com.pl kupowałam u nich ostatnio i jestem baaardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.