kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-12-2019, 06:34
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie praca za granicą

Planuje wyjechać do pracy do Niemiec i najbardziej chciałabym pracować jako opiekunka osób starszych bo mam już wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie. Teraz potrzebuje Waszej rady - z jakimi agencjami pracy warto wyjeżdżać ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-12-2019, 08:20
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

ja tak pracuje od lat i jeśli mogę podzielić się namiarem na dobra agencję to poleciłabym dolce vita. Ja sama z nimi wyjeżdzam już od kilku dobrych miesięcy i powiem tak - u nich jest mi najlepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-12-2019, 08:47
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

podzielam zdanie koleżanki wyżej. nie mam co prawda porównania z innymi agencjami tego typu bo to dopiero początek mojej przygody w tej branży, ale tu masz wszystko czego potrzebujesz - dobre zarobki, stałe zlecenia i świetnego koordynatora, który czuwa nad wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-12-2019, 08:55
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

dzieki dziewczyny za konkretne informacje. a orientujecie się czy szukaja teraz pracowników? są jakieś premie itd?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-12-2019, 09:13
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

tak, za prace w okresie świątecznym np dostajesz premie, generalnie stawki mają bardzo konkurencyjne więc na poziom zarobków nie można narzekac. Jest umowa co jest dla mnie też dodatkowym plusem. I tak - ciągle szukają nowych pracowników o niestety społeczeństwo się starzeje a takich specjalistów jak my ciągle brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-12-2019, 19:27
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Teraz wiele osób znowu decyduje się na wyjazd do pracy za granicę. Już od jakiegoś czasu coraz bardziej popularna staje się praca opiekunki osób starszych w Niemczech. Można zauważyć, że wielu rodaków decyduje się na wyjazd i podjęcie takiego właśnie zajęcia. Tutaj http://bravecare.pl/pl/bezpieczna-praca/ możesz poczytać na temat bezpiecznej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-01-2020, 16:11
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Ja niedługo wybieram się do pracy do Niemiec. Dlatego zaciekawiły mnie busy do niemiec, które w swojej ofercie ma firma Gron-Tour: https://www.gron-tour.pl/2/o-firmie. Taki bezpośredni przejazd to super opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-01-2020, 14:12
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Uważam, że naprawdę fajnie iż można uzyskać tutaj porady w takich tematach. Ja osobiście ostatnio podczas pobytu za granicą zdecydowałam się na skorzystanie z tej oferty: https://polskivpn.pl/ Zagwarantowano mi dostęp do polskiego adresu IP dzięki czemu w końcu do woli mogę oglądać polskie filmy i seriale, a dodatkowo moja aktywność w sieci jest chroniona przed podsłuchem przez osoby trzecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-01-2020, 14:24
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Najlepiej jest pracować w Niemczech za pośrednictwem firmy Private Care 24
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-01-2020, 17:20
Janex092 Mężczyzna Janex092 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Mój wujek pracuje za granicą. Powiem szczerze, że gdyby nie rozłąka z rodziną, to strasznie mu zazdroszczę takiego życia. Kapitalne zarobki
---------------------------------------------
wózki elektryczne dla niepełnosprawnych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.