kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-04-2015, 15:03
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie Okulary vs. Soczewki

Dziewczyny co nosicie okulary czy soczewki? Co według Was jest wygodniejsze? Ja osobiście nie wyobrażam sobie wrócić do noszenia okularów. Soczewki kontaktowe są o wiele bardziej wygodne choć wychodzą ciut drożej. Zazwyczaj soczewki i płyn kupuję na http://www.kontaktowe.pl/index.php?c...3&sort=default dzięki czemu udaje mi się nieco zaoszczędzić. Zauważyłam jednak, że noszenie okularów stało się modne. Są teraz traktowane jako część garderoby. Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie... Zgodzicie się z tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-04-2015, 13:51
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Ja noszę okulary, bo do soczewek jakoś nie umiem si e przekonać. I nie chodzi o cenę, a lęk właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-04-2015, 15:02
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Mam i okulary i soczewki.
Skoro mam wybór, to dlaczego z tego nie korzystać?
Soczewki są wygodniejsze, w okularach mniej wysychają mi oczy.
No i okulary mogą stanowić fajne dopełnienie stroju.
Trafiłam ostatnio na promocję w tym sklepie: http://kodano.pl/ . Drugą parę oprawek można kupić za złotówkę. I tak się zastanawiam, czy nie odświeżyć wyglądu swoich okularów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-04-2015, 19:15
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja noszę tylko okulary. Nie mogę nosić soczewek, bo mam zbyt wrażliwe oczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-05-2015, 18:40
adelfina's Avatar
adelfina adelfina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 3
Domyślnie

Ja noszę okulary. Nigdy nie zdecydowałabym się na soczewki, bo nie lubię sobie czegokolwiek wkładać do oczu...
__________________
Usługi dźwigowe Piaseczno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-05-2015, 11:58
luizkaskromna luizkaskromna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał adelfina
Ja noszę okulary. Nigdy nie zdecydowałabym się na soczewki, bo nie lubię sobie czegokolwiek wkładać do oczu...
Też bym nic nie chciała wkładać do swoich oczu bo to mi się wydaję, że jest bardzo niezdrowe..W okularach całkiem dobrze wyglądam i one mi dodają kilka lat Nie wyglądam już jak taka jakaś mała dziewczynka i młoda, bo ja jestem filigranowa niestety..Jak zakładam okulary to jestem zupełnie inna i wtedy jestem bardziej poważna taka. Przydają mi się do tego mocno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-05-2015, 21:46
paticia paticia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Moim zdaniem - okulary, lecz zdecydowanie inne oprawki. Twoje obecne troche trącą myszką (bez urazy). Na Twoim miejscu wybrałabym nie metalowe, lecz z tworzywa, bardziej fikuśne, z "pazurem", w jakimś ciekawym i zdecydowanym kolorze. Takie, które będą nie tylko "złem koniecznym" ale przede wszystkim ozdobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-05-2015, 09:59
Remer Mężczyzna Remer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 3
Domyślnie

Ja tam zdecydowanie wolę okulary - kiedyś próbowałem z soczewkami, ale niestety nie potrafiłem się "wdrożyć" - zakładanie soczewek nie było dla mnie przyjemne + lubię dbać o higienę aż przesadnie i długo mi z tym myciem i wgl. zajmowało czasu....


________________
Nosisz okulary? Okulary Poznań to salon optyczny, w którym doradzą Tobie najlepsze okulary dla wady wzroku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-05-2015, 13:15
kathryn09 kathryn09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

do soczewek kontaktowych trzeba się po prostu przyzwyczaić, a dbanie o nie to kwestia wprawy, mnie przekonują nie czuje się ich na oku, oko nie łzawi, piecze itp., wtedy, jak są to soczewki dobrze dobrane, naprawdę poprawiają komfort widzenia, widzi się "szerzej" ja noszę je dość często i bardzo sobie to chwalę, przydają się też osobom uprawiającym sport
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-05-2015, 14:09
ana7766 ana7766 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

gdybym miała wybierać, wybrałaby jednak okulary, rozumiem, że soczewki kontaktowe są odpowiednie dla osób często uprawiających sport, ale nie wyobrażam sobie, że dałabym radę włożyć taką soczewkę do swojego oka, mam problemy z użyciem kropli, więc co mówić o soczewkach, wiem, można się tego nauczyć, ale to raczej nie dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.