kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-09-2017, 19:36
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Catering dietetyczny

Wydaje mi się, ze najlepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. W ten sposób mamy pewność , ze jedzenie które otrzymamy jest zdrowe, dobrej jakości a i Ty sama nie musisz tracić czasu na specjalnie przygotowanie posiłków. Możesz zadzwonić tutaj https://afterfit-catering.pl/warszawa/?city=warszawa , i zamówić taki catering już po kilku pierwszych dniach zobaczysz że to dobry pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-09-2017, 20:08
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Ja właśnie mam wykupiony catering w wawie. a ze jestem bezglutenowcem to znalezienie idealnego zajelo mi troche czasu. Najlepiej chyba szukac przez polecenie. moja siostra zamawiala z Macro Bios Bar w Wawie, a ze mialam okazje posmakowac przywożonego jedzonka, to stwierdzilam ze sprobuje. co wazne - posilki sa wlasnie takie jak w waszej propozycji - pelne smaku, wyczuwalan jest jakosc produktu no i polaczenia, ktore w przypadku mojej bezglutenowej diety na pewno sa dla nich trudne... mimo tego naprawde daja rade!

Ostatnio edytowane przez ulKaa : 24-09-2017 o 20:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-10-2017, 02:04
Big Man Mężczyzna Big Man is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 23
Domyślnie Whey 100 Trec

Myślę, że białko jak najbardziej przy regularnych ćwiczeniach. A co myślicie o tym: https://www.trec.pl/whey-100.html?
Podobno najlepsze na rynku. Znajomy mi polecił, zachwalał, że lepszego nie znajdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-10-2017, 23:56
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Dzisiaj ciekawych ofert firm tego typu na naszym rynku nie brakuje. Przy czym moim zdaniem, chcąc np. zorganizować duże spotkanie rodzinne, bądź firmowe, warto postawić na taką ofertę jak catering z Lublina . Wybór dań w tym przypadku jest bardzo szeroki, a jednocześnie możemy liczyć na fajne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-02-2019, 10:40
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Faktycznie,dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla tych wszystkich którzy nie mają czasu,nie potrafią gotować lub tego nie lubią,a jednocześnie chcą się odchudzić w zdrowy, rozsądny sposób.Od pewnego czasu,sporo dobrych recenzji zbiera firma https://healthypack.pl/ . Oferuje zbilansowane,smaczne i zdrowo skomponowane posiłki,dostarczane wprost pod drzwi domu czy firmy w której pracuje klient.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-04-2019, 16:31
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Ja sprawdziłam juz dawno Wygodną Dietę i się jej trzymam od tamtego czasyu. Zmieniają menu więc się nie nudzę i nie jem tego samego cały czas a do tego punktualny sympatyczny kurier i policzone kalorie. Nic więcej nie potrzebuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-04-2019, 17:00
ludilmk's Avatar
ludilmk ludilmk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 5
Domyślnie

Potwierdzicie pozytywne opinie tego? Chcę skorzystać z tej oferty, ale się obawiam trochę.
__________________
Każdy musi sam stawić czoło swojej doli, bo w decydującej chwili każdy jest sam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-06-2019, 12:01
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Faktycznie,dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla tych wszystkich którzy nie mają czasu,nie potrafią gotować lub tego nie lubią,a jednocześnie chcą się odchudzić w zdrowy, rozsądny sposób.Od pewnego czasu,sporo dobrych recenzji zbiera firma cateringowa Figaro w Ząbkach. Oferuje zbilansowane,smaczne i zdrowo skomponowane posiłki,dostarczane wprost pod drzwi domu czy firmy w której pracuje klient.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-07-2019, 16:05
MarikaMała MarikaMała is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 6
Domyślnie

Przy diecie pudełkowej, nie dość, że oszczędzamy czas, to sami nie musimy się przejmować liczeniem kalorii, bo wszystko jest zrobione pod nas. Ja zamawiam od jakiegoś czasu Wygodną Dietę i nie wyobrażam sobie teraz, że miałabym to wszystko ogarniać sama...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-07-2019, 18:51
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenie/caterin...y-healthy-food możecie u nich też wykupić dietę pudełkową. Firma działa w Łodzi i w Warszawie. Jak ktoś nie ma czasu gotować lub w ogóle nie ma głowy do liczenia kalorii itd to taka pudełkowa dieta jest najlepszym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.