kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-02-2021, 21:01
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

ja drzwi drewniane zamawiałam u producenta http://abcdrzwi.pl/drzwi-zewnetrzne/ Zerknij sobie bo poza tym, ze mają drzwi gotowe od ręki to też na pewno zajmują się realizacją indywidualnych zamówien.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-02-2021, 18:02
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emily
Potwierdzam słowa koleżanki. Jakościowo na prawdę świetna stolarka. Do tego masz duży wybór modeli i kolorów. Możesz modyfikować drzwi jak chcesz. Polecam skorzystać sobie z konfiguratora na ich stronie na https://www.aluhaus.com.pl/konfigurator-drzwi/ pomaga w wyborze bardzo.

Tak ten konfigurator jest na prawdę super. Koleżance pomógł zwizualizować przed zamówieniem jak wszystko będzie wyglądać z drzwiami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-02-2021, 20:37
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

To zależy od tego co Ci się podoba i w jakim stylu chcesz urządzić mieszkanie. Dobre meble można znaleźć w galerii wnętrz https://domoteka.pl/sklep/dekoria/. jest tam dużo sklepów meblowych, więc z pewnością jakieś drzwi przypadną wam do gustu. Ja bym wybrała białe z niewielkimi przeszkleniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-02-2021, 08:41
aria aria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 23
Domyślnie

moim zdaniem lepiej antywłamaniowe
___________
aria ospel
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-03-2021, 21:09
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeśli wybierzesz drzwi wykonane z drewna to pamiętaj aby o nie odpowiednio dbać i zapewnić należyte zabezpieczenie bo szybko ulegną zniszczeniu. Mam na myśli okresowe malowanie odpowiednimi środkami. Renowacje drzwi drewnianych nie wymaga specjalnych zdolności oprócz porządnego środka w postaci farb i pędzla.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-04-2021, 10:39
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

moim zdaniem najlepsze są drzwi drewniane - solidne, zapewniające odpowiednią izolację. Ja zamawiałam je u producenta Kris Drzwi. Solidna firma, świetna jakość wykonania a do tego rozsądne ceny. Firma dba o swoich klientów, terminowo realizuje wszystkie zamówienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-12-2021, 13:05
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Jeśli chodzi o drzew wejściowe, to my mamy stalowe drzwi model Plus 77 firmy KMT. Drzwi są wysokiej jakości, większość elementów do ich produkcji została wykonana w Polsce, W drzwiach jest zastosowany zamek listwowo-hakowy, dzięki któremu łatwo się drzwi zamyka. Dodatkowy plus - drzwi mają dobrą izolacyjność cieplna i z programu czyste powietrze można na ich zakup dostać zwrot nawet 60% ceny drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-12-2021, 14:38
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Myślę, że w domu przydadzą się też drzwi zewnętrzne warszawa: https://medrus.pl/produkt/drzwi-wejsciowe/ . Warto rzucić okiem na tą propozycję. Jeśli będziecie mieli w domu taras to takie drzwi z pewnością będą się super prezentować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-12-2021, 08:54
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Ja polecam przede wszystkim stalowe - są znacznie bardziej trwałe. Tu mogę polecić producenta KMT - w ich ofercie znajdziesz różne drzwi stalowe. Mają bardzo dobre parametry techniczne, a poza tym wiele wzorów∑ i kolorów, więc można z łatwością dopasować drzwi do elewacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.