kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-08-2014, 12:19
EdytkaXX EdytkaXX is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 47
Domyślnie Drzwi wejściowe - na co zwracacie uwagę?

Witajcie, tak jak w temacie. Na co zwracacie uwagę przy kupnie drzwi wejściowych? Myślałam nad takim modelem od Gerdy, bo te drzwi są nie tylko ładne, ale też solidne oraz mają wysoką klasę bezpieczeństwa. Myslicie, że to bedzie dobry pomysł? Jest tutaj sporo wariantów wyboru koloru czy zdobień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-08-2014, 20:33
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Najważniejsze to dokładnie czytać opisy - dane techniczne, bo to czy drzwi wizualnie fajnie się prezentują to już od gustu zależy Ja lubię nowoczesny design - te z Voxu są w moim typie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-05-2015, 18:44
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Mnie się nie podoba ta szybka. Jak szukasz fajnych drzwi to tutaj http://www.drzwidladomu.com.pl/ jest w tym sklepie spory wybór. A ceny są przystępne więc może coś tam znajdziesz do swojego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-05-2015, 22:37
septosanek septosanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Bardzo podoba mi się propozycja autora. Ja patrze na praktycznie zastosowanie, mieszkam w bloku i mam drzwi antywłamaniowe. W domu można zastosować, coś ładniejszego jak właśnie propozycja autorki, która bardzo przypadła mi do gustu, niestety w bloku nie ma zastosowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-06-2015, 20:43
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Najpierw jakość i cena, potem ewentualnie marka. Najłatwiej będzie jak zapytasz znajomych z czego skorzystali i czy są zadowoleni. Uderz też do firm, które mają i okna i drzwi w ofercie, bo to są przeważnie producenci z dużym stażem rynkowym. Tu akurat masz ofertę na serwis okien http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/serwis-okien, ale na stronie znajdziesz też info na temat drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-06-2015, 10:18
remina remina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Na to czy wyglądają na stabilne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-07-2015, 10:14
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Wystarczy dobrze czytać opisy techniczne jakie zamieszczają producenci. Vox ma solidne drzwi, dobre są też Cal, ale droższe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-02-2016, 13:55
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Na pewno na cenę i to czy są antywłamaniowe, bo przecież o to chodzi w drzwiach, a to czy dobrze wygłuszają jest sprawą drugorzędną. Drzwi to zakup na lata i nikt o zdrowych zmysłach nie wymienia ich co kilka lat, dlatego warto kupić na prawdę solidne drzwi, z których będziemy zadowoleni. Zerknijcie sobie na tą ofertę http://doksadrzwi.pl/ . Wielu moich znajomych ma drzwi właśnie od nich i nie narzekają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-02-2016, 12:03
witka80 witka80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 5
Domyślnie

Cena , czy są antywłamaniowe, kolor (broń boże, byle nie białe ...a o takich marzę niestety są kiepskie w utrzymaniu czystości)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-02-2016, 10:13
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

No niestety - białe wejściowe to kiepski pomysł. Zawsze je można pomalować od środka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.