kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-10-2018, 11:14
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie Stemple i pieczątki

Dzień dobry i witam wszystkich forumowiczów
Słyszałam, że sporo osób ostatnimi czasy poszukuje pieczątek automatycznych i stempli do swojej firmy. Ja je wyrabiałam w https://www.maxsc.com.pl i gdyby nie były dobrej jakości to bym wam ich nie polecała Ogólnie pieczątki są bardzo dobrze wykonane i sam czas oczekiwania na produkt zredukowany do absolutnego minimum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-02-2019, 23:32
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Pieczątki to absolutna podstawa w każdej firmie dlatego mam je i ja Zawsze zamawiam pieczątki kraków na https://stempleks.pl/krakow/pieczatki/ i jestem bardzo zadowolona. Wybieram gotowe szablony, które są darmowe. Zaprojektowanie takiej pieczątki to dosłownie kilka minut, a czas realizacji zamówienia też jest błyskawiczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-02-2019, 08:07
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ile kosztują takie stemple i pieczątki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-03-2019, 18:57
RudaGrażyna's Avatar
RudaGrażyna RudaGrażyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 2
Domyślnie

A to różnie. Możesz wyrobić pieczątki online naprawdę tanio. Pytanie tylko czy najniższa cena ma być jedynym kryterium wizerunku Twojej firmy, imienia lub logotypu. Moim zdaniem najważniejszy jest profesjonalny projekt wzoru pieczątki, doświadczenie producenta, jego park maszynowy i użyte do wyrobu materiały. Jak przejrzysz ofertę sklepów internetowych to często sprzedawcy zrzucają odpowiedzialność za końcowy efekt na klienta, zmuszając go do tworzenia samemu projektu. Równie dobrze można pójść do szewca z własnymi szablonami. Gwarancja sukcesu murowana Jeśli zamierzasz wyrobić pieczątki to sprawdź ofertę sklepu e-pieczatki24.pl. To uczciwa oferta bez dopłat za wersy i bez innych cwanych trików. Polecam pieczątki Modico i pieczątki Nomo. To nowoczesne pieczątki flashowe z eleganckim designem i najlepszymi parametrami. Odbiją nawet 30 tysięcy razy bez uzupełniania tuszu. Zamówienie zajmie 5 minut i na drugi dzień już masz kuriera z e-pieczatki24.pl.



Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-05-2019, 21:30
maneia maneia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Naprawdę dobrze się składa, że poruszyliście ten temat. Ja również rozglądam się za czymś odpowiednim jeśli o pieczątki chodzi. Na stronie: https://pieczatki-online.eu/ znalazłam dosyć ciekawą ofertę. Co sądzicie? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Samodzielnie ciężko podjąć decyzję, ale może właśnie Wy troszkę mnie naprowadzicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-07-2019, 12:50
Beatrice's Avatar
Beatrice Beatrice is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ze stempli nie korzystałam ale zamówiłam ostatnio pieczątki do Lublina z https://pieczatki-online.eu/wyrob-pi...lin,paczkomaty. Pieczątki-Online to wyjątkowe miejsce, w którym odnajdziesz całą gamę różnorodnych pieczątek – oferta zawiera tak wiele modeli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-07-2019, 13:20
Makka's Avatar
Makka Makka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2
Domyślnie

Zastanawiam się jakie pieczątki będę potrzebowała przy założeniu własnej działalności. Widziałam w internecie wiele kreatorów pieczątek, które są bardzo pomocne.


_________________________
pieczątki Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-07-2019, 20:35
Mravia Mravia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Skoro jesteśmy już przy temacie pieczątek to może zainteresuje Was czym jest pieczątka flashowa. Ostatnio znalazłam na ten temat wpis: https://arekskuza.pl/czym-jest-pieczatka-flashowa/ Wygląda naprawdę ciekawie. Zaglądacie czasami na stronki tego typu żeby zaczerpnąć nieco wiedzy? Jestem ciekawa jakie macie zdanie na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-07-2019, 23:19
biala12 biala12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 97
Smile

Przy otwarciu firmy zamówiłam stemple w Level5 i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio zmieniałam adres firmy więc potrzebowałam gumki stemplarskie i również im to powierzyłam i jestem bardzo zaskoczona tak szybką realizacją. Jest to sprawdzona firma i warto z nimi wspłópracować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-08-2019, 21:25
Rodgera Rodgera is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

O chyba chodziło o ,,gumki do pieczątek"?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.