kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-04-2017, 08:17
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie czy warto kupić kawalerkę?

jak w temacie, myślicie że warto kupować kawalerkę? obecnie kolejny rok wynajmujemy od kogoś mieszkanie i myślimy w końcu o czymś swoim. ale stać nas raczej tylko na kawalerkę... kiedyś w przyszłosci byśmy chcielią ją sprzedać/wynająć i kuić większe ale teraz żal nam tej kasy na wynajem.. no tylko, jak żyć w jednym pokoju :P?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-04-2017, 10:10
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Lepiej kupić niż wynajmować, to oczywiste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-04-2017, 10:14
lola_b lola_b is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1
Domyślnie

też uważam że lepiej kupić. ale w jenym pokoju rzeczywiscie jest cieżko, jesli nie jesteście przyzwyczajeni. możecie sobie taką ruchomą ściankę zainstalować, też mi się pooba http://sowan.pl/produkty/sciany-akus...sowan-swg-120/. Później też będzie to wartość dodana jak będziecie chcieli wynająć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-04-2017, 15:08
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

W jednym trudno się mieszka. No ale faktycznie - lepiej mieć własną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-04-2017, 10:01
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jak to się mówi - "ciasne ale własne" Jeśli mamy ograniczone fundusze to lepsza kawalerka niż nic. Ja jednak polecałabym trochę poszukać w internecie, może udałoby się znaleźć coś większego za rozsądne pieniądze. Rzuć okiem na takie apartamenty na sprzedaż warszawa, mi bardzo się one podobają. Super się prezentują i lokalizacja też jest fantastyczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-05-2017, 19:44
Anna Ronald Anna Ronald is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie

Kawalerka to dobry pomysł na początek. Potem możecie kupić sobie większe mieszkanie a kawalerką wynajmować. Nie musicie się tym sami zajmować, bo jest dużo firm które oferują obsługę mieszkań na wynajem.

Ostatnio edytowane przez Anna Ronald : 29-03-2021 o 15:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-05-2017, 19:12
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Sama też postawiłabym na zakup kawalerki, niemniej jednak z doświadczenia wiem, że życie na tak małej przestrzeni to spore wyzwanie. Dlatego też aby optymalnie wykorzystać przestrzeń, dobrym pomysłem będzie na pewno zdecydowanie się na stół rozkładany. Można taki kupić chociażby na Edinos.pl i rozkładać tylko wówczas, gdy większa ilość znajomych wpadnie z wizytą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-07-2017, 10:32
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Kawalerkę później sprzedaż albo wynajmiesz studentom, szybciej znajdzie się na nią chętni, bo to najtańsza inwestycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-07-2017, 12:25
Kraupe Kraupe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1
Domyślnie Kraupe Studio - projektowanie wnętrz

Kawalerka jest ok, jeśli chcesz na przyszłość wynajmować. Zgaduję, że z Twoim parnterem planujecie wspólne życie, a w kawalerce raczej się nie zrealizujecie i mogą to być pieniądze rzucone w błoto.
__________________
KraupeStudio.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-10-2017, 21:47
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Jeżeli nie mamy innej możliwości to jasne, że warto. Ja akurat kupuje nieruchomości głównie w celu ich późniejszego wynajmu i decyduje się tylko na duże mieszkania, bo takie są najdroższe w wynajmie. Np. niedługo planuje kupić ten apartament http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html i wynając go od wiosny turystom, których w Trójmieście a zwłaszcza w Sopocie nie brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.