kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-05-2018, 14:30
Benk Benk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 75
Domyślnie

A co ze stroną https://www.moment.pl/inne/dermatolog o której już ktoś pisał na forum? Sprawdziłaś sobie to? Z tego, co kojarzę to jest sporo specjalistów, szczególnie że możesz wybrać ludzi z całej Polski. Porównasz ceny, zobaczysz co oferują i dopiero zdecydujesz, co jest warte swojej ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-05-2018, 14:49
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

A może w tym przypadku pomogła by medycyna estetyczna?
Myślę, że warto by spróbować prawda?
Odpowiednio dobrane zabiegi naprawdę potrafią dużo zmienić więc jeżeli masz taki problem warto próbować i szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-05-2018, 19:28
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Ja sobie nie radzilam.. tzn tuszowalam je korektorem i podkladami ale bylo to meczace zwlaszcza w lato. Ja pozbylam sie problemu majac zabieg w klinice Melitus w Warszawie na Zoliborzu. Prowadzil mie dr Kołodziejski i jestem mu wdzieczna za pomoc z całego serca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 20-06-2018, 13:57
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja do tej pory nie przejomowałam sie przebarwieniami jakie pojawiły się po ostatnich wakacjach na mojej skórze. Korzystałam z kolektora i bylam zadowolona z efektu. Ale ostatnio trafiłam na https://lipoline.pl/dermatoskopia/ I zdałam sbie sprawę, ze to może być niebezpieczne, nawet rakotwórcze. Dlatego dla własnego spokoju chyba jednak umówię się na wizytę i sprawdzę te przebarwienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-09-2018, 20:24
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja miałam problem ze zmianami naczyniowymi wokół paznokci i zdecydowałam się na pójście do specjalisty. Umówiłam się na wizytę i wszystkie szczegóły znalazłam za pośrednictwem strony: http://dermapoint.pl/kapilaroskopia/ Obecnie jestem po całej diagnozie i już w tym momencie mogę szczerze polecić Wam ich usługi. Specjaliści naprawdę znają się na rzeczy i służą radą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-11-2018, 20:38
juliaa01 juliaa01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja na przebarwienia twarzy stosowałam olejek bio oil, który poprawił mi koloryt skóry i z czasem skóra wróciła do normalności i moja cera jak była wysuszona to stała się nawilżona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 13-11-2018, 16:00
jolajolanta jolajolanta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 49
Domyślnie

słyszałyści, że konopny ekstrakt z nasion cbd 25% to podobno mega dobra sprawa. Polecacie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 19-12-2018, 19:47
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Miałam zmianę skórną na policzku i bardzo chciała to usunąć. Postanowiłam zrobić zabieg. To była bardzo dobra decyzja. Po zabiegu jaki wykonała mi dr Aldona Stachura w Katowicach została mi zmiana skóra usunieta. Po zabiegu nie wystąpiły żadne komplikacje, wszystko się ładnie zagoiło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 03-03-2019, 16:21
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Ja bym zaproponowała Ci zapisanie się na konsultację do kliniki warszawskiej - https://klinikakrajewski.pl/zabiegi/...e-przebarwien/ . Zabiegi laserem są najlepsze do eliminowania przebarwień, a dodatkowym plusem takiej terapii jest poprawa kondycji skóry, spłycenie drobnych zmarszczek i w rezultacie efekt odmłodzenia i rozświetlenia. Na pewno lekarz z tej kliniki zaleci Ci najlepszą kurację!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 07-03-2019, 10:24
sara.ic sara.ic is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 15
Domyślnie

Przebarwienia najlepiej usunąć w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.