kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-01-2015, 10:03
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

Ja na razie nie chce korzystać z żadnej firmy, bo to wiadomo, że oni też chcą zarobić i sama szukam inspiracji do zaprojektowania własnego wnętrza. Ostatnio zastanawiam się czy wyposażenie mojego mieszkania w szklane drzwi ma sens. Znalazłam stronę na której są tego typu projekty http://glasshouse.com.pl/oferta/drzwi-szklane . Jak możecie to wypowiedzcie się czy macie takie drzwi u siebie. Ogólnie efekt pewnie jest piękny, tylko chodzi o praktyczne cechy takich drzwi. Jaka jest wasza opinia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 16-04-2015, 12:14
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Aranżacja naprawdę nie jest aż tak strasznie jakoś trudna. Generalnie trzeba się trzymać prostych zasad i wszystko idzie jak po maśle. Sprzęt najlepiej jest kupować w internecie bo wychodzi dużo taniej http://www.mixmedia.pl/agd no i jest też większy wybór.
Łączcie dodatki różnych stylów i bawcie się tym, poza tym to ma być wasze mieszkanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 16-02-2016, 10:20
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Urządzanie wnętrz wymaga nie tylko ciekawych pomysłów ale i sprytu i umiejętności praktycznego myślenia. Najważniejsza jest funkcjonalność wnętrz, aniżeli względy estetyczne. Dlatego jak pomagałam siostrze w wyborze łóżeczek dziecięcych to uczulałam ją na to aby nie przesadzała z motywami kwiatowymi albo samochodzikami na ścianach tylko myślała przyszłościowo i strategicznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-02-2016, 20:37
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

No i bardzo dobrze. Wiele osób nie myśli o tym, że przecież dzieciaki szybko dorastają i takie wzorki stają się nietrafione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-02-2016, 13:22
wirra wirra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz możesz zlecić taką usługę na takich stronach jak ta: http://oferia.pl/zlecenia/budowa-remont oczywiście przedstawiasz tam swoje oczekiwania zarówno jeśli chodzi o urządzenie wnętrza jak i o możliwości finansowe. Ja w taki sposób urządziłam sobie łazienkę i jestem zadowolona! A no i co ważne usługa była dużo tańsza niż w standardowym biurze z projektami.

Ostatnio edytowane przez wirra : 17-02-2016 o 13:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-02-2016, 15:30
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My właśnie urządzamy kuchnię. Sporo już zrobiliśmy ale jeszcze trochę czasu zajmie nam remont, wybranie mebli i zakup sprzętu agd.
Większość urządzeń do kuchni zamówię chyba na http://magazyn-okazji.pl/ Ceny są tam bardzo atrakcyjne a wybór rzeczy jest ogromny. Lubię takie okazje bo za małe pieniądze można zakupić wiele przydatnych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-02-2016, 11:12
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ale to na tej stronie co można kupić? AGD czy meble?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 04-03-2016, 12:43
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Na Waszym miejscu poczytałabym jeszcze o tym jak wybrać kolor ścian na Mangopress.pl. Zauważyłam, że wiele osób popełnia w tej kwestii podstawowe błędy. Warto jeszcze obejrzeć programy Szelągowskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-03-2016, 03:22
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Hejka, a nie lepiej najpierw poczytać jakieś artykuły jak np ten http://onemarket.pl/meble-do-pokoju-dziennego-w-bloku a ewentualnie dopiero potem zatrudniać ludzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-03-2016, 08:28
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Bardzo ważny jest dobór barw w urządzeniu mieszkania. Kolory mogą bowiem bardzo wiele zmienić -poprzez dodanie lub ujęcie nam energii. Przykładowo kolory żywe i ciepłe (czerwony, pomarańczowy) są optymistyczne ale mogą także powodować nerwowość, natomiast kolory chłodne (niebieski, fioletowy) wyciszają.

Ostatnio edytowane przez gatsby : 30-03-2016 o 13:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.