kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-04-2016, 11:33
olindaa87 olindaa87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 16
Domyślnie

Remont kuchni to wielkie zamieszanie w całym domu. Ja ostatnio to przechodziłam to wolałam pojechać na kilka dni do rodziców a w tym czasie mąż zrobił remont kuchni...Gorszy jest chyba tylko remont łazienki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-04-2016, 16:50
67agnes 67agnes is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał olindaa87
Gorszy jest chyba tylko remont łazienki

O Jezu! Potwierdzam ! Najgorsza jest łazienka i cieszę się, że to nie tylko moje zdanie, bo mąż mówi, że marudzę... :/
Kłócimy się już dosłownie o wszystko, bo jestem wybredna i nawet nie umiem wybrać płytek do tej cholernej łazienki. Ale remontu się nie robi raz na tydzień, ja się muszę dobrze zastanowić, a on mnie pogania, jemu jest wszystko jedno. Jak się ma taki duży wybór jak tu: http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/marazzi/ to chyba nic dziwnego, że nie mogę nic wybrać, bo po poprostu tego jest za dużo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-04-2016, 19:13
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Z płytkami to mnóstwo roboty. No i trzeba dobrze wybrać, żeby się za szybko nie znudziły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-04-2016, 12:36
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Pooglądaj sobie meble kuchenne w sklepie Onemarket.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 11-05-2016, 15:38
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Nasz też czeka jakiś porządny remont kuchni. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem Przeglądamy różne rankingi wiertarek, bo raczej chcemy zrobić wszystko samodzielnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-05-2016, 09:00
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja już bierzesz się za remont kuchni to zajrzyj sobie na http://stikero.pl/product-pol-47-Mat...dzie-4208.html Widziałam tam swietne maty na lodówkę Sama zastanawiam sie nad zakupem takiej

Niby mała zmiana a efekt ogromny Jestem ciekawa jak to będzie u nas wyglądać bo płytki nad blatem chcemy wymienić na zielone więc powinno pasować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 13-05-2016, 22:04
Anetka Anetka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 14
Domyślnie

Ja jak robiłam z mężem remont kuchni to walczyliśmy ponad miesiąc z nim. Ale warto było. Ważne są meble kuchenne. My wybraliśmy ofertę salonu Strefa Kuchni, doradzili nam, zrobili projekt i przywieźli nasze wymarzone meble. Teraz mogę gotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 16-06-2016, 11:00
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Postanowiłam w wakacje zrobić remont kuchni, bo już od dawna wymaga remontu, ale do tej pory nigdy nie miałam na niego czasu. Moje dzieci wyjeżdżają już w lipcu na studia i dzięki temu nie będzie takiego zamieszania podczas remontu. Wybrałam już szafki i płytki podłogowe. Zastanawiając się nad tym co położyć na ścianie pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami wpadłam na pomysł położenia kamienia. Jednak nie chciałabym, żeby był to taki klasyczny kamień, a fornir kamienny, który możecie zobaczyć tutaj http://www.decomania.pl/pl/p/Fornir-...e-Golden/33925 . Co sądzicie o moim pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-06-2016, 14:33
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Remont kuchni jest najgorszy, pamiętam jak niedawno go robiłam. Na szczęście na parę lat mam spokój. Ostatnio szukałam gdzie mogę kupić jakieś instalacje elektryczne, a konkretnie gniazdka, bo muszę je wymienić. Kolega z pracy podesłał mi tę stronę https://www.obi.pl/decom/category/Te...ektryczna/273/. Faktycznie duży wybór i rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-07-2016, 09:40
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 616
Domyślnie

Meble kuchenne w Grodzisku Mazowieckim na pewno Cię oczarują. Nowoczesne kuchnie to ich specjalność, ale jak wolisz stonowane wnętrza też znajdziesz. Projektanci na pewno Ci pomogą i doradzą. Miej już ze sobą jakiś plan żeby tylko go modyfikować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.