kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-11-2015, 09:30
ageusz's Avatar
ageusz ageusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

też ostatnio miałam identyczny problem jak autorka tematu chodziłam po różnych sklepach i nie mogłam natrafić na odpowiedni model udało mi się kupić odpowiednia torebkę, ponieważ przechodząc niedawno koło sklepu z odzieżą spojrzałam na wystawę i była tam teraz moja torebka, jest ona typu shopper bag ale odrobinę mniejszych rozmiarów, takich że nie mieści mi się A4, których w sumie i tak nie noszę, za to jest bardzo wygodna i przede wszystkim nie tak zniszczona jak jej poprzedniczka jestem zadowlona z zakupu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-03-2016, 19:51
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja ostatnio poszłam do CCC po konkretną torebkę a wyszłam z zupełnie inną. Ale co miałam zrobić? Jak ją zobaczyłam to dosłownie poczułam gdzieś tam w środku ze to jest TA
Teraz czaję się na torba płócienna Nie mam jeszcze żadnej płóciennej w mojej kolekcji a na wiosnę będzie jak znalazł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-03-2016, 16:27
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja kupiłam niedawno taką skórzaną torebkę Wittchen. Jest dobra na ramię, ale i do ręki. W dodatku w moim ulubionym kolorze.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-04-2016, 19:34
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja ostatnio mam manię na punkcie torebek. Kilka dni temu kupiłam małą listonoszkę i dużą torbę na zakupy Teraz czaję się na kolejną która znalazłam na http://supergalanteria.pl/ Nie wiem czy nie kupię przy okazji portfela bo mój nie wyglada za ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-04-2016, 06:42
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Podoba mi się ta torebka z wittchen, chociaż akurat kolor nie do końca mi odpowiada. A ile kosztowała?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-07-2017, 19:38
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Kiedyś kupowałam wiele torebek teraz staram się kupować ich mniej. Zazwyczaj stawiam na uniwersalne modele, żeby sprawdzały się przy każdej stylizacji. Jeżeli szukasz jakiejś ładnej torebki to ja polecałabym Ci zajrzeć tutaj https://www.paryzanka.eu/kontakt ponieważ mają dość duży wybór i dobre ceny. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie. Jest tam również bielizna na którą warto zwrócić uwagę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-04-2018, 19:46
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 342
Domyślnie

Mi ostatnio bardzo przypadły do gustu listonoszki. Ich wielkość jest dla mnie idealna - nie przeszkadzają mi noszone podczas spaceru, a jednocześnie zmieszczę w nich wszystko, czego potrzebuję. Ostatnio zamawiałam śliczną listonoszkę na https://merlitz.eu/pol_m_Torebki-Damskie-371.html - torebka naprawdę bardzo wysokiej jakości, a zapłaciłam za nią niewiele. W sklepie mają również inne, większe modele torebek, więc zachęcam do zapoznania się z ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-05-2018, 09:08
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Wybór torebek jest naprawdę szeroki, wystarczy spojrzeć na https://domodi.pl/torby-i-plecaki/torebki-damskie, by się przekonać, ile mamy rozmaitych fasonów i kolorów. Dzisiejszy rynek jest bogaty, żadna z nas nie powinna mieć problemów, żeby dobrać coś pod swój gust.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-06-2018, 08:13
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Często szukam torebek na Domodi. Tam jest jednak największy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-06-2018, 21:59
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Miałyście już okazję oglądać torebki z Doubleubag https://doubleubag.pl/? Nie dość, że zachwycają wyglądem, to posiadają również wymienne akcesoria, jak kołnierze, paski, czy nawet kieszeń. W ten sposób można dopasować torebkę jak najbardziej pod nastrój danego dnia, czy też do ubioru. Wystarczy chwila, by całkowicie odmienić jej wygląd. Ja jestem zachwycona, jest to w tym sezonie must have każdej kobiety, która ceni sobie elegancki oraz nieszablonowy wygląd. Same zobaczcie jakie cudeńka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.