kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-07-2015, 06:55
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja zdecydowałam sie na Władysławowo.

Znajduje się tam świetna rehabilitacja nad morzem - tutaj jest adres ośrodka.

Dom wypoczynkowy Messa to bardzo fajne sanatorium.Znajduje się w spokojnej dzielnicy Władysławowa i jednocześnie oferuje bardzo dobry standard. Mozna tam wykupic sobie w dobrej cenie całe pobyty . Czyli noclegi oraz wyżywienie.

Osobiscie zwracam uwagę na standard miejsca, do którego jadę. Wolę wypoczywać w dobrych warunkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-07-2015, 09:31
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 616
Domyślnie

Aktywne wakacje można spędzić wszędzie Nie tylko wtedy gdy sie wyjeżdża. Ostatnio, zainspirowana tym blogiem http://mumandthecity.pl/zlap-lato-i-...ij-ile-sie-da/ zaczęłam przeglądać oferty wypoczynku w moim mieście Okazało się, że jest tego dużo- rajdy rowerowe, biegi a orientacje, koncerty, niedzielne śniadania na trawie. Jest z czego wybierać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 16-07-2015, 12:23
mamycie mamycie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja zawsze wybieram opcję wakacji 7+7. Czyli 7 dni zwiedzania, a 7 odpoczynku. Uważam to za najlepszą opcję i najkorzystniejszą, bo i coś zobaczysz i odpoczniesz. W Polsce natomiast wybieram wycieczki rowerowe w góry. Uwielbiam latem jeździć górskimi szlakami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-08-2015, 09:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

Jeżeli chcecie porządnie wypocząć i rozmawiamy o górach, to może taki turnus rehabilitacyjny http://www.wojnar.pl/oferty/turnus-r...jny-14-dniowy/ ? na pewno jest to dobre rozwiązanie dla osób, które bardzo ciężko pracują. Mogłyby się one porządnie zregenerować, a dodatkowy atut jest taki, że właśnie ta Willa Wojnar znajduje się w naszych pięknych górach. Jakie jest Wasze zdanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-09-2015, 11:59
remina remina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Szkoda, że ten windsurfing jest taki drogi!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-09-2015, 18:02
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My w wakacje bardzo często gościliśmy w salach zabaw. Dzieciaki uwielbiają takie miejsca. Ostatnio wpadła nam w oko sala z http://www.incaplay.pl i chyba przejedziemy się do niej w weekend. Jest bardzo dobrze wyposażona i ceny są atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-09-2015, 19:45
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

My chcieliśmy się wybrać na wakacje kamperem. Nawet już przeglądaliśmy oferty na stronie porównywarki tu http://www.rentcamper.eu/pl/wypozycz...arszawa-modlin, bo z Modlina mieliśmy najbliżej. Jednak nie udało się załatwić wolnego wśród wszystkich znajomych. Mamy w planach wyjazd na początku lipca przyszłego roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-09-2015, 10:15
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Podróż kamperem brzmi świetnie. Sama chciałabym w taką pojechać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-09-2015, 16:26
Bellatrix Bellatrix is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 43
Domyślnie

Też nie lubię podczas wakacyjnego wypoczynku leżeć tylko plackiem na plaży. Wolę zobaczyć czy pozwiedzać coś interesującego. Moje wymagania spełniła wycieczka do Meksyku z tym biurem: http://logostour.pl/web/guest/o-nas Zapoznałam się z dawną kulturą Majów i Azteków - muzea sztuki prekolumbiskiej. Choć nie odmówiłam sobie wypoczynku na słynnej plaży w Acapulco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-09-2015, 15:47
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja myślę o wakacjach w Hollandi. Marzy mi się przejażdżka rowerowa po niektórych miastach tam Znalazłam już bilety na lataj.pl i namawiam meża na wyjazd. Mam nadzieję, że się zgodzi. Jeszcze nigdy nie byłam za granicą i jestem ciekawa jak tam wygląda w rzeczywistości a nie tylko na zdjęciach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.