kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-07-2016, 17:35
fabek fabek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie Chcesz mieć sklep online?

Jeśli chcesz mieć dobry dostęp do swojego sklepu internetowego, chcesz łatwo nim zarządzać, koniecznie zamów sobie u nas jego stworzenie na prostej platformie magento http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe - zapraszamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-07-2016, 19:04
retrolu retrolu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Poznań
Posty: 5
Domyślnie agencja reklamowa z wandtattoo

A WooCommerce nie jest dobry, bo słyszałem, że na wandtattoos wordpressie (check) można fajne sklepy robić, tak mówił mi sąsiad z agencji reklamowej.
__________________
Ministerstwoidei.pl

Ostatnio edytowane przez retrolu : 20-01-2017 o 19:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-07-2016, 18:38
olamala olamala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie

Też właśnie ktoś mi podpowiadał, że sklep na wordpressie to niezła opcja...
__________________
Biedermeier Sessel
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-07-2016, 21:50
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Można go potem łatwo obsługiwać samemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-08-2018, 18:19
1weronikaJ 1weronikaJ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Mi się zawsze marzył własny sklep internetowy i od niedawna go mam Oczywiście takimi rzeczami jak wdrożenia magento zajęła się profesjonalna firma, ale pomysł był mój Efekt końcowy naprawdę przerósł moje oczekiwania!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-09-2018, 11:02
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja też od kilku dobrych miesięcy prowadzę swój wymarzony sklep online. Pozątku były trudne tym bardziej, że wcześniej nie miałam żadnej styczności z biznesem i w jaki sposób należy go prowadzić. Teraz już wiem, że ważna jest dobra oferta, porządna reklama i odpowiednie narzędzia. Wspópracuję na przykład z firmą NFStudio, która wykonuje dla mnie zlecenia związane z fotografią produktową rzeczy, które sprzedaje Bardzo ich polecam, efekty ich prac są po prostu świetne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-09-2018, 21:43
jolcia jolcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 40
Domyślnie

Zgadzam się, w dzisiejszych czasach obecność firmy w internecie to podstawa. Warto skorzystac z usług http://efectownia.pl/ zajmują się tworzeniem stron www, prowadzeniem kont w social mediach, pozycjonowaniem tych stron w wyszukiwarce a jak wiadomo im więcej wejść, to klientów przybywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-09-2018, 11:11
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jeśli chcecie utrzymać sklep internetowy, to musicie inwestować w reklamę i narzędzia umożliwiające Wam pozyskiwanie klientów. Jest wiele form reklamy i wiele narzędzi, ale ja stawiam na te bardziej tradycyjna jak np. bazy firm. Możecie je kupić np. tutaj https://www.infobrokering.com.pl . Ta firma jest przeze mnie sprawdzona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-10-2018, 09:02
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 548
Domyślnie

Obroty sklepu internetowego można też zwiększyć przez znalezienie dodatkowych kanałów sprzedaży. Wiele firm sprzedaje na przykład za pośrednictwem platformy Arena.pl, w ten sposób można zdobyć sporo nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-10-2018, 10:19
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

ojj to prawda reklama to klucz do sukcesu, wszelkie kampanie, a nawet pozycjonowanie jeśli oczywiście mamy firmę, która tego wymaga, a najbardziej jeśli sprzedajemy w sieci. To jest najważniejsze. Mój mąż na przykład,żeby bardziej rozwinąć sprzedaż w swoim sklepie budowlanym online, to właśnie skorzystał z pozycjonowania i kampanii reklamowych u cortary. Pomimo,że ceny były trochę wyższe, to powiedział,że było warto, bo właściwie od tej pory ma porządne zyski.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.