kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-09-2016, 17:31
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Zakup butów w internecie

bardzo fajne buty znalazłam na www.mallmarket.pl Już i półbuty i kozaki od nich mam i naprawdę buty są meeega wygodne i w sumie nie drogie były. Teraz bezpieczniej można czuć się w zakupach w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-10-2016, 13:48
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

A znacie jakiś dobry sklep z butami sportowymi, turystycznymi itd.? Chodzi mi konkretnie o porządne buty do trekkingu, chciałabym mężowi kupić na urodziny. Co sądzicie o tych http://hunt-fish.eu/pl/c/Meindl-Special-Trekking/302 ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-10-2016, 18:26
argentum's Avatar
argentum argentum is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 8
Domyślnie

zawsze się mylę z rozmiarem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-10-2016, 10:19
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Nigdy nie miałam problemów z kupowaniem butów przez internet. Ostatnio trafiłam na buty zimowe damskie na http://www.butyotmet.pl/buty-zimowe-damskie i chyba zrobię tam małe zakupy. Muszę w końcu kupic porządne buty zimowe bo zeszloroczne się rozpadły. Kupiłam jakieś najtansze i niezbyt dobrze na tym wyszłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-10-2016, 12:36
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja już jedne buty kupiłam w Internecie i trafiłam z rozmiarem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-10-2017, 12:53
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 983
Domyślnie

Ja znalazłam bardzo ciekawą ofertę kozaczków zimowych damskich https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...mskie-104.html Różne wzory, kolory, niższe i całkiem wysokie obcasy. Mi w oko wpadły zamszowe kozaki sznurowane.
A poza tym na wiele propozycji są ceny promocyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-10-2017, 20:21
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Często kupuję buty przez internet, najczęściej na czasnabuty.pl Ceny są ok, rozmiary też sprawdzone, więc wszystko gra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-10-2017, 19:46
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Z kupowaniem butów w internecie to wcale nie jest taka prosta sprawa. Widziałam fajne buciki tutaj: https://www.citysport.com.pl/kategor.../buty-damskie/, tylko problem w tym, że na moje stopy raz pasuje rozmiar 38 a raz 39 i tu pojawia się problem. Tak samo czasami można dobrać odpowiedni rozmiar, ale but będzie uciskał. Ale zawsze można zwrócić buty i wymienić, a w necie ich wybór jest znacznie większy niż w sklepach no i nie są zniszczone przymierzaniem przez inne osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-10-2017, 20:27
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

Z rozmiarem czasami trudno trafić, ale na szczęście w każdym sklepie praktycznie jest teraz możliwość wymiany albo zwrotu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-10-2017, 08:43
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 304
Domyślnie

A ja często kupuję buty w internecie i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby rozmiar był nietrafiony Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep, Obuwiestyl.pl, który oferuje szeroki wybór butów damskich, męskich oraz dziecięcych. W sklepie regularnie pojawiają się nowości zgodne z aktualnymi trendami, ostatnio widziałam tam naprawdę prześliczne botki na zimę z futerkiem Jeśli lubicie oferty sklepów on-line, to polecam z całego serca, na pewno coś dla siebie wybierzecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.