kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 15-04-2015, 08:43
Halszka55 Halszka55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

A co myślicie o... nowym biurku na prezent komunijny dla brata? Zastanawiam się nad tym, bo jakiś czas temu w domu była o tym mowa, a temat ucichł;p. Pieniędzy nie chcę dawać, bo wyda na głupoty, gry komputerowe i inne badziewie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 06-05-2015, 19:47
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może gitara? Teraz dzieci bardzo chętnie uczą się na niej grać. Wiem że teraz daje się pieniądze albo tablet ale są to prezenty które nic nie wnoszą w życie dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 13-05-2015, 13:47
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeśli chodzi o prezent dla dziewczynki to za moich czasów dawało się np biżuterię. I uważam że np http://myway-jewellery.com/pl/piersc...uszko-439.html Jest bardzo dobrym pomysłem na prezent komunijny. Zgadzacie się ze mną ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-05-2015, 18:30
olaa8 olaa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

To zależy jak bliskie Ci jest to dziecko, bo inny prezent kupisz będąc matką chrzestną, a inny będąc jakąś daleką rodziną. W pierwszym wypadku myślę, że ciągle sprawdzi się rower. Poza tym, zależy czym dziecko się interesuje. Jeśli lubi piłkę nożną, kup mu np. jakąś porządną piłkę, strój piłkarski. Nadal też trzymam się zdania, że gry planszowe zawsze dadzą radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-06-2015, 15:04
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał olaa8
To zależy jak bliskie Ci jest to dziecko, bo inny prezent kupisz będąc matką chrzestną, a inny będąc jakąś daleką rodziną. W pierwszym wypadku myślę, że ciągle sprawdzi się rower. Poza tym, zależy czym dziecko się interesuje. Jeśli lubi piłkę nożną, kup mu np. jakąś porządną piłkę, strój piłkarski. Nadal też trzymam się zdania, że gry planszowe zawsze dadzą radę

A czasami się zdarza, że rodzice i tak będą mieli pretensje, że dałaś za mało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 24-04-2016, 21:37
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja nie rozumiem dawania dzieciom na komunię drogich prezentów lub pieniędzy. To ma byc prezent dla dziecka a nie jego rodziców. Ja dla mojej chrześnicy pewnie zamówię coś z http://www.toys4boys.pl/365-prezent-...la-dziewczynki i nie bedzie mnie interesowało zdanie jej rodziców. Za moich czasów dostawało się zegarek, rower albo medalik i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 07-06-2016, 15:54
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Teraz na czasie są prezenty komunijne w postaci komputerów. O tyle dobre rozwiązanie, że na pewno przyda się dziecku.
Tylko ważne jest, żeby komputer miał naprawdę dobre parametry, tak żeby mógł służyć maluchowi przez dłuższy czas. Warto podeprzeć się takim artykułem: http://gameplatform.pl/jaki-komputer...nia-sprzetowe/ , zwłaszcza jeśli nie orientujemy się w temacie. Wtedy wybór konkretnego modelu powinien nam przyjść o wiele łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-06-2016, 06:26
stefcia stefcia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 1
Domyślnie

dobre pytanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 24-08-2016, 08:35
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 983
Domyślnie

To prawda że kiedyś dziewczynką dawano kolczyki w prezencie. Szkoda tylko że nikt nie znał w tedy http://naporost.pl/
Jest to krem znieczulający. Na pół godziny przed założeniem kolczyków smaruje się uszy dziecka. Bardzo dobrze niweluje odczuwanie bólu.
A w dzisiejszych czasach mamy takie wynalazki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-09-2016, 20:13
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

W sumie to możesz kupić poleasingowy komputer. Ja mam taki i nie żałuję. Ogólnie z tej strony http://www.mdmkomputery.pl/ możesz znaleźć bardzo dobre okazje na wysokiej jakości sprzęt. Czasem jest tak ,że zapłacisz nawet 400 zł mniej za taki sam sprzęt, który jest w normalnym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.