kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 16-10-2018, 11:37
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 220
Domyślnie

Myślę, że w tak szczególnym dniu warto byłoby podarować nawet dziecku Biblię w formie audiobooku http://www.sklep.bibliaaudio.pl/kate...udio-kids-cd-1 . Jakby nie było jest to dla dziecka ważny dzień i powinno cały czas pamiętać o Bogu. Często zapominamy czytać dzieciom Biblie. Czy też sami ich nie kierujemy ich do tego, żeby same ją czytały. A taki świetnie wykonany audiobook zainteresuje nawet nieco większe dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 22-10-2018, 07:53
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

To może warto pomyśleć nad ciekawą deskorolką elektryczną, hulajnogą itd. są to prezenty które idą z biegiem czasu i które są pożądane przez dzieciaki w takim wieku. A zamiast przepłacać, warto postawić na naszego producenta Manta który ma ogromny wybór takich zabawek w dużo lepszej cenie i jak sprawdzałem sal wcale nie odstają parametrami od tych dużo droższych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 29-10-2018, 01:21
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Prezenty komunijne zawsze są dla mnie dużym problemem i zawsze poświęcam dużo czasu na zastanawianie się nad prezentem. W tym roku miałam szczególnie duży problem z prezentem dla swojego syna. Ostatecznie po przeczytaniu tego artykułu https://megadron.pl/blog/dji-mavic-2...iedzi-faq.html zdecydowałam się kupić mu drona o modelu opisywanym w artykule.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 30-10-2018, 13:19
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jest bardzo dużo ciekawych ofert na które warto zwrócić uwagę, jest to dość wazny prezent bo komunia to wiek idealny na nowe rzeczy, warto bedzie sie zainteresować na przykład nowym komputerem https://itnes.pl/laptopy-hp-eliteboo...dows10pro.html Ten będzie idealnym rozwiazaniem dla dziecka na komunie, jest to idealny wiek na nowy komputer.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 30-10-2018, 21:52
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Zgadzam się co do tego, że rower jest dobrym pomysłem i osobiście polecam ten sklep, tutaj macie kontakt https://www.rowerzysta.pl/kontakt.html . Mają najbardziej popularne modele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 31-10-2018, 15:04
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Rower to bardzo "utarty" prezent ale patrząc przez pryzmat czasu cały czas aktualny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 01-11-2018, 21:05
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ostatnio trafiłam w sieci na piękne srebrne obrazy: https://www.swietymarek.com/obrazki-...e-aniolek.html Moim zdaniem jest to świetny prezent na komunię, w dodatku aniołki, jako symbol który będzie pilnował i opiekował się dzieckiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 19-01-2019, 20:53
blum-plum01 blum-plum01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

czy ktos moze jest po komunii i może podpowiedziec jakie trendy prezentowe teraz fascynuja dzieci? czy jak by chlopcu dał gokart na pedały 2 osobowy to bedzie ok? czy lepiej sie nie osmieszac?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 30-01-2019, 09:47
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Myślę, że oryginalnym prezentem byłby zestaw firmy Lego. Szczególnie polecam 75216 lego, który spodoba się każdemu miłośnikowi filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Ja sama kupiłam ten zestaw swojemu bratu na urodziny i był zachwycony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 03-02-2019, 08:45
michaela29 michaela29 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 82
Domyślnie

Ja jestem ogromną przeciwniczką drogich prezentów na komunię. Nie wiem skąd wzięła się ta głupia moda na wydawanie majątku z tego powodu. Niedawno byłam gościem na komunii w bliskiej rodzinie i chłopcu podarowałam ładny portfel Myślę, że to fajny pomysł, kupiłam coś podobnego do modelu pod tym adresem
__________________
Moja strona dla kobiet i o kobietach - diana-sport.pl, zapraszam! A jeśli kochacie aktywność fizyczną to zapraszam na plecakowiec.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.