kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-12-2017, 16:58
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Oczyszczanie organizmu

Fajnie, że ktoś mówi o takich rzeczach. Przecież sama suplementacja nie przyniesie maksymalnych efektów w chwili, gdy organizm jest zanieczyszczony. Właśnie dlatego najlepiej najpierw zadbać o oczyszczenie organizmu w myśl http://arturtopolski.pl/category/oczyszczanie/ a potem rozpocząć suplementację. To po prostu się opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-04-2018, 10:18
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Będę musiała nieco więcej poczytać na ten temat, bo myślę sobie, że naprawdę przydałoby mi się oczyszczanie organizmu. Od dłuższego czasu mamy problemy z ciągłym zmęczeniem, koncentracją i bólami głowy, dlatego rozważam sięgniecie po produkty Fivren, dzięki którym można nie tylko pozbyć się z organizmu pasożytów, ale też np. poprawić pracę jelit.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-04-2018, 14:54
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 304
Domyślnie

Na pewno warto jest raz na jakiś czas przeprowadzić gruntowne oczyszczanie organizmu, aby pozbyć się z niego wszelkich toksyn, metali ciężkich i innych szkodliwych związków, które na pewno nie służą naszemu zdrowiu ani naszej urodzie. Takie gruntowne oczyszczanie można przeprowadzić się za pomocą kuracji FIVREN która trwa miesiąc i składa się z trzech etapów. Efekty to przede wszystkim polepszenie samopoczucia, zwiększenie energii życiowej, pozbycie się dolegliwości, między innymi ze strony układu pokarmowego i trawiennego, a także polepszenie w wielu przypadkach wyników badań lekarskich. Zatem jeśli cierpisz na przewlekłe zmęczenie, na twojej skórze pojawiają się wypryski, masz problemy z koncentracją, nadpotliwością a także problemy trawienne, takie jak biegunki, zaparcia, czy też wzdęcia, to całkiem możliwe że Twój organizm potrzebuje takiego detoksu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-05-2018, 22:52
kiczek kiczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 34
Domyślnie

dobry wątek, szukam co tam nowego proponujecie, choć jestem zwolennikiem diety oczyszczającej i stosuję ją dwa razy w roku i oczywiście mam już swój sprawdzony sposób to lubię ten temat i widzę że niektóre propozycje bardzo ciekawe, ja stosuję Sylimarol 150 do tego piję bardzo dużo wody i ograniczenie w jedzeniu tutaj dietka lekkostrawna, już sam sylimarol nieźle oczyszcza organizm z toksyn pierwsze efekty to więcej energii i lepsze samopoczucie i jakieś 2kg w dół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-06-2018, 16:45
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Oczyszczenie organizmu to nie tylko dieta oczyszczająca. Oczywiście to jak najbardziej pomaga ale jeśli chcemy całkiem pozbyć się toksyn i wolnych rodników to potrzeba czegoś więcej. Ja zdecydowałam się na oczyszczanie organizmu metoda polegająca na dożylnym wlewie EDTA https://alterklinik.pl/wlewy-dozylne/ . Metoda ta jest w 100% bezpieczna i bardzo skuteczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-06-2018, 11:35
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Ja oczyszczam się za pomocą diety. Teraz zaczęłam sobie zamawiać catering dietetyczny warszawski dzień po to, aby zdrowiej sie odżywiać i jadac regularne posiłki. Dzięki temu czuję się fantastycznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-06-2018, 12:13
EmilaZ EmilaZ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Polecam tą herbatę , jest świetnym zamiennikiem kawy i nie podrażnia żołądka - mam nawet wrażenie że działa lepiej niż kawa i oczyszcza organizm .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-06-2018, 20:08
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

A może warto wyeliminować mięso ze swojego menu? Spróbujcie tak przez miesiąc, na pewno dużo lepiej będziecie się czuć. Zaglądnijcie również jak powinna wyglądać prawidłowa dieta wegetariańska na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl...-na-co-uwazac/ Bardzo fajny blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-06-2018, 10:57
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 930
Domyślnie

Ja po takim oczyszczaniu w szalony sposob dorobilam sie rozstroju jelit. Masakra jakas byla, w ogole nie moglam sie pozbyc tych biegunek. Dopiero jak zaczelam stosowac inteste to wyregulowalam prace jelit, ale z oczyszczaniem na pewno bede juz uwazac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-07-2018, 14:54
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 449
Domyślnie

Za mną od pewnego czasu chodzi oczyszczanie się za pomocą soku z kapusty kiszonej. Jednak póki co trochę się boję, że będę całe dnie spędzać w toalecie. Patrzyłam na herbatki typu https://www.aptekadomlekow.pl/figura...0-torebek.html i chyba od nich zacznę. Też niby wpływają na zachowanie ładnej sylwetki i usprawnienie przemiany materii. Może ktoś z Was stosował?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.