kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-06-2018, 23:03
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Jeśli interesuje was na prawdę dobry i doświadczony Ginekolog Warszawa to polecam udac się do kliniki Medic House. Mają tam na prawdę świetnych lekarzy a do tego światowej klasy sprzęt!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-06-2018, 11:14
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Wcale nie tak łatwo znaleźć dobrego ginekologa, sama dość długo szukałam specjalisty który na poważnie podejdzie do doboru odpowiedniej antykoncepcji dla mnie, dwóch lekarzy na NFZ chciało mi wypisać tabletki na "ładne oczy" bez żadnego wywiadu, nie mówiąc o badaniach. A tak nie powinno być, dobrze, że trafiłam na ten artykuł http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie...koncepcyjnych/ i szukałam odpowiedniego specjalisty do skutku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-06-2018, 08:11
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Wiesz co ja akurat bardzo polecam tego swojego http://www.przychodniaprzyazotach.pl/ginekolog.html , wspaniała atmosfera i usługi wykonane na najwyższym poziomie , moja znajoma była też i jest bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-06-2018, 07:15
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 304
Domyślnie

Jeśli szukałybyście dobrego ginekologa ze Śląska, konkretnie z Bielska-Białej, to polecam zapisać się na wizytę do centrum Medycznego Danea, w którym przyjmuje naprawdę doświadczony i bardzo dobry ginekolog. Bielsko nie jest aż takie duże, więc powinniście bez problemu tam trafić Na pewno spotkacie się nie tylko z dobrym lekarzem, ale również miłym personelem, a za wizytą nie będziecie musiały długo czekać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-06-2018, 11:24
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja myslę o zapisaniu się do ginekologa, którego ofertę zobaczyłam tutaj http://doktorginekolog.pl/ . Ginekolog ma dobre opinie, wydaje się być dobrym fachowcem. Jednak jeszcze nie będę podejmować decyzji i zapoznam się jeszcze z innymi ofertami, bo może okaże się, że są lepsi lekarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-06-2018, 11:39
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Bardzo długo szukałam idealnego ginekologa w swoim mieście (lub okolicach). Jak to niestety bywa - nie dość że nie znalazłam niczego w pobliżu, to natknęłam się na http://ultimed.com.pl/ gdzie oferują się nie tylko świetni ginekolodzy, ale także specjaliści z innych dziedzin (diabetologia, endokrynologia). Niestety Łódź jest zbyt daleko więc nic więcej nie mogę powiedzieć, ale mam nadzieję, że którejś Pani pomogłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-06-2018, 23:13
zofialipska zofialipska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

Ja chodzę do Medicover już od 10 lat. Nie szukałabym gdzie indziej lekarza. tam jest bardzo wygodnie, dostęp online, szybkie terminy wizyt, wszystkie badania na miejscu....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 31-07-2018, 13:22
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Jakby ktoś z Was szukał dobrego ginekologa w Warszawie, to polecam doktora Grzybowskiego, przyjmuje w Boramedzie. Jest naprawdę dobrym specjalistą. Kolejki do niego są dość spore, pomimo tego że przyjmuje prywatnie, ale wiadomo jak jest, do dobrych specjalistów zawsze są kolejki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-08-2018, 21:46
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Ja niestety nie byłam zadowolona z mojego ginekologa, tym bardziej tego który prowadził moją ciążę. Dziewczyny, a w ogóle czy wy robiłyście badania prenatalne? Bo jak byłam w 12 tygodniu ciąży to kazano mi się na takie udać. Słyszałam dobre opinie o jednej pani doktor - Wioletta Rozmus-Warcholińska, która przyjmuje w Katowicach. Tak więc udałam się do niej na badanie usg i poleciła mi wersje 4d. Rzeczywiście zdjęcia były bardzo wyraźne, a poza tym sama pani doktor okazała się być wspaniałą kobietą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-08-2018, 17:23
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 536
Domyślnie

Właśnie zrobiłam sobie dwa testy i okazało się, że tak - jestem w ciąży. Bardzo się cieszę, bo naprawdę długo staraliśmy się z mężem o dzidziusia. Mam już 35 lat i nie mogłabym dłużej żyć bez dziecka. Niestety mam też świadomość ryzyka, jakie wiążę się z tak późnym zajściem w ciąże. Dlatego jak nadejdzie odpowiedni czas wykonam testy Panorama MediStore, z których się okaże czy dziecko dobrze się rozwija. Uważam, że warto wykonać badania prenatalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.