kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-04-2018, 20:13
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja również wole czytać blogi niż książki, ze względu na to że na blogu co rusz pokazuje sie cos nowego jak np na tym https://nianio.com.pl/ Jest to moj ulubiony blog. Autor porusza w nim wiele ciekawych tematów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-04-2018, 20:22
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Skoro o blogach mowa to ja polecam przeczytać ten http://www.arbuziaki.pl/ Pisany jest w bardzo przyjemny sposób i szybko się go czyta. Do tego jest w nim wiele ciekawych artykułów na różne tematy , ja osobiście uwielbiam te o gotowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-04-2018, 10:53
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja lubię historię II wojny światowej np Niebo bez ptaków. Jednak historia XX wieku to nie tylko okres wojny. A że mam maturę z historii to postanowiłam siegnąć po podręcznik http://www.taniaksiazka.pl/poznac-pr...-p-579890.html Podręcznik pokazuje bogatą historie XX wieku. Zawiera ćwiczenia, podaje odnośniki do stron internetowych itp. Mam nadzieję ze z nim przygotowanie do matury podstawowej z historii będzie proste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-05-2018, 10:00
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Właśnie zaczynam trzeci tom Kronik Saltamontes Moniki Marin. Dwa pierwsze z zapartym tchem przeczytałam. Zdecydowanie wciągają. Książka z założenia dla młodzieży, ale myślę, że przypadnie do gustu każdemu. Opisane w trylogii przygody Aleksa i Adama są niesamowite. Pojawia się wiele wątków, a poruszane tematy (miłość, przyjaźń, braterstwo) są na tyle uniwersalne, że nie mogą nudzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-05-2018, 10:50
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Cytat:
Napisał mona21
Właśnie zaczynam trzeci tom Kronik Saltamontes Moniki Marin. Dwa pierwsze z zapartym tchem przeczytałam. Zdecydowanie wciągają. Książka z założenia dla młodzieży, ale myślę, że przypadnie do gustu każdemu. Opisane w trylogii przygody Aleksa i Adama są niesamowite. Pojawia się wiele wątków, a poruszane tematy (miłość, przyjaźń, braterstwo) są na tyle uniwersalne, że nie mogą nudzić.

Ja mam 23 lata i z wielką przyjemnością przeczytałam Kroniki Saltamontes Jeszcze nie mam trzeciego tomu, ale widziałam, że można go zamówić online, więc muszę kupić, bo już jestem ciekawa co dalej się wydarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-05-2018, 16:44
Zosia1992 Zosia1992 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

ja teraz czytam poradniki finansowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-08-2018, 17:38
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce. Ostatnio przeczytałam ciekawą książkę na temat medycyny alternatywnej, konkretnie metody terapii energetycznej pt. "Skuteczne uzdrawianie metodą Domancicia" - książka jest dość osobista, co jest jej zaletą, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-08-2018, 11:59
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Obecnie nic szczególnego poza czasopismem "Kosmos"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 10-08-2018, 12:51
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Aktualnie Bondę - ma całkiem ciekawe przygodowe książki Słyszeliście o niej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-08-2018, 16:15
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A ja ostatnio polubiłam stronę koniecswiata.org. Można tam znaleźć całkiem z innej beczki artykuły, które dotyczą różnych przepowiedni, końca świata, ufo, zakazanej wiedzy oraz wielu innych tematów. Artykuły są ciekawie napisane i naprawdę wciągają. Można się tutaj dowiedzieć wielu niesamowitych wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.